reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hehehhe.... Fakt, córcia zaczyna własnymi ścieżkami juz chadzać bo z mamą to "obciach" jak mówią młodzi :-p Zdjęcie ciutek starawe i czas na zmiany, tylko modelka nie chce pozować z wiekiem coraz gorzej :-(
 
Insonia ja nawet nie sam inowroclaw a tuczno na drodze z bydgoszczy do ina ;-)

Ja mam 23lata a bobas ma byc styczniowy

Czyli aż takiej strasznej gafy nie palnęłam z tą miejscowością :). Ba być - cudownie moje gratulacje.:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Już bliżej niż dalej. Płeć znana nieznana? Eh nawet trochę tęsknie za byciem w ciąży :). A gdzie będziesz rodzić, pierwszy smyk? (pewnie juz masz dośc tego pytania)
 
Hehehhe.... Fakt, córcia zaczyna własnymi ścieżkami juz chadzać bo z mamą to "obciach" jak mówią młodzi :-p Zdjęcie ciutek starawe i czas na zmiany, tylko modelka nie chce pozować z wiekiem coraz gorzej :-(

Jeszcze pewnie będzie Cie męczyć o pstrykanie profesjonalnych fotek na FB, a koleżanki będą jej zazdrościć :) przynajmniej tak mi się wydaje choć za młodzieżą trudno jest nadążyć. Zdradź rąbka tajemnicy i napisz ile pannica ma lat (żeby była jasność -córka ;-) ale jak Ty masz potrzebę napisania swojego wieku to prosze bardzo :-D )
 
Insonia, dobre choć aktualnie marudzi jak ja wstawię jej zdjęcie do sieci :-D Choć wszystko się szybko zmienia i pewnie będzie chciała, na to liczę....
Mogę zapytać o Twoje imię, bo stawiam na Sonie, ale pewności nie mam.
 
Insonia, dobre choć aktualnie marudzi jak ja wstawię jej zdjęcie do sieci :-D Choć wszystko się szybko zmienia i pewnie będzie chciała, na to liczę....
Mogę zapytać o Twoje imię, bo stawiam na Sonie, ale pewności nie mam.

Oj jestem pewna, że się zmieni choć ja pamiętam, że jako nastolatka nienawidziłam zdjęć ale nie miałam możliwości usunięcia niedoskonałości odjęcia paru/nastu kg, usunięcia trzeciej brody :-D i wielkiego nosa oczywiście żartuje ale siebie tak wdziałam :D. A Sonia ładne choć niekoniecznie moje :), Ewelina miło mi Cie (???) "poznać".
 
Ewelina tez ładnie... wszystkie ładniejsze od Izy :tak: szkoda że moja skleroza nie da mi go zapamietać, dla mnie chyba bbędziesz Sonia :-p

No to niech będzie Sonia :) dla mnie ekstra Ewelina mi obrzydło zadługo go uzywaam :D. Chyba nie znam żadnej Izy więc jesteś tą pierwszą nie będzie problemu z zapamiętaniem, a jak cos skorzystam z ściągi :D
 
Insonia dziekuje.
Gin caly czas obstaje ze chlopak - Robert :-)
Rodzic planuje w Inie.
No i to nasz pierwszy bobo :-) wyczekany i wystarany :-)



FotoIza Twoje i tak chyba mniej oklepane od Agnieszka :p
 
reklama
Do góry