reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

hello

mi sie doba kurczy z prędkością światła :p
kilka projetów mi sie posypało i nie ogarniam ... dzisiaj spałam aż 4,5 godz Yeahhhh :/ Padam :(
i to wszystko prace społeczne :p hehehe

moja mama pochwała swoją mamę miesiąc przed porodem ... straszne to !!!

jutro śmigam do fryzjera tai mały relaks o 8:30 hehehe

wiecie co od naszego ostatniego spotkania mineły 3 lata !!!! co powiecie na wspólną pizze ja ostatnio?:p
 
reklama
Hej!

Ja pytam gdzie slonko...:-(?!?

Aga ja tam zawsze jestem za :-p...podziwiam! Crazy babka jestes :tak::-D

Ja dzisiaj w koncu sie wyspalam,po ostatnich ciezkich nockach troche odespalam ;-)...popoludniu ide na usg piersia a jutro pogrzeb :-(...
 
hallo, dawno mnie nie było ale zdążyliśmy się przeprowadzić :-) Ogarniam jeszcze wszystko ale nie jest źle, zwiedziłam już kawałek okolicy. Karolcie do Was jeszcze nie dotarłam ale pewnie na dniach ruszymy z Weronią w kierunku biedrony hi hi
Wczoraj było tak pięknie a dziś buuu zmarzłyśmy :-(
 
Dentysta zaliczony. Niebieska plomba założona. Uf! Nigdy więcej mam nadzieję!:no:

A spotkanie...hm przydałoby się! A poprzednio z dzieciakami się spotykałyście, czy same kobitki?
 
Hej!

Mooooja glowa dzisiaj....nie zyje :-( jeszcze ten pogrzeb :no:

Olka super :-) gdzie dokladnie??

Karola zawsze z dziecmi chociaz na pizzy nie bylam,nie wiem czy dzieci byly...uuu az tak zle bylo :-(??
 
Ostatnia edycja:
Hejka ;-)

Dziewczyny potrzebuje namiary na alergologa dzieciecego. Gdzie chodzicie, oprócz gajowej bo tam wczoraj B zarejestrowalam ale termin dopiero na czerwiec :-(

Pozdrawiam,

Aga pamietam spotkanie na pizzy ...fajnie bylo ;-)
 
reklama
Kasiula bidoku Ty znowu z tą głową masakra !! AA pozazdrościłam Karolci błocka i się do Osielska przeprowadziłam, teraz tu pcham karetę z moja królewną w błocie po kostki haha
 
Do góry