reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Wronka,ja polecam doktora Wysockiego,jest to profesor w szpitalu Jurasza,jest to bardzo dobry ,doświadczony specjalista i bardzo dobry człowiek.:tak:Własnie mam z nim zajęcia,naprawde polecam:tak:
 
reklama
kasiad ja mam gondolke do sprzedania, wiem ze pasuje do quinny i do maxi taxi czy jakos tak, mozna montowac do niej rozne adaptery, ma kolor granatowy i malo ja uzywalam.
musze sie pochwalic ze moj maly umie sam wysmarkac nos:) heheh ale mam radoche z takiego glupstwa:)
jak spedzacie swieta??? ja jeszcze nie mam planow ale najchetniej bym siedziala w domu
 
Natalya, dzięki za odzew, ale jednak doszlismy z mężem do wniosku, że kupimy oryginalną do naszego wózka, fotelik zresztą też.
Na święta nic kompletnie nie przygotowuję, cieszę się zresztą, bo kiepsko sie wystaje w kuchni z takim wielkim brzuchem. Na Wigilię idziemy do teściów, a w któreś ze świąt do moich rodziców (zależy kiedy moja mama bedzie miała wolne w pracy). Ten drugi dzień świąt, który nam zostanie, będziemy odpoczywac w domu od jedzenia, więc nie będę nic specjalnego na ten dzień szykowac, bo i tak rodzice zawsze nam popakują wałówkę w słoiki, jak co roku.
Nie mam jeszcze żadnych prezentów, w tym roku bardziej się skupiłam na zakupach dla maluszka, który ma się urodzic, niż na innych członkach rodziny, muszę więc czym prędzej coś wybrac, bo czasu już mało a mi będzie się coraz gorzej chodziło po sklepach.
 
hej tu Dagcej
w koncu tutaj trafiłam zgubiła hasła i loginy ale jaos sie udało, w razie czego (jakiegos spotkania) mój nr gg: 2108274
Mel - widzę, ze będzie synuś cieszę się bardzo rozumiem ze czujesz się dobrze...
U nas zmiany - ja pracuję ( w końcu!) Zet chodzi do opiekunki.
 
a moj maly chory mam andzieje ze to tylko 3dniowka...ma tylko wysoka goraczke i nic wiecej...ale malenstwo sie meczy...taki spokojniutki jest ze go nie poznaje:(
 
Witam!

Wreszcie mnie tu przywiało......
Co u nas:
od początku listopada wróciłam do pracy. Pracuje 4 dni w tygodniu - środy mam wolne. Ten dzień jest zazwyczaj tylko dla Frania:tak:. Opiekuje się nim babcia (moja mama) i wygląda na to, że bardzo mu to odpowiada, bo żadnych "trudnych" dni nie było w związku z mym zniknięciem na cały dzień. Wręcz - kiedy babcia wysiada z samochodu, którym jedziemy krzyczy: baba neeeee, pokazuje rączkami i popiskuje....:baffled:.

W pracy mi dobrze- potrzebowałam tego "wyjścia" z domu a układ z wolna środą jest extra, przez dwa dni mocno się nie stęsknię a środa cała dla nas.

Franio ma już 85 cm, wazy 10,5 kg ma 15 zębów, biega, łobuzuje za 3.....jak się zmobilizuje to coś aktualnego wrzucę......a poza tym teraz kiedy już mnie ciągle przy nim nie ma to widze jak mi dorośleje z tygodnia na tydzień.............ehhhh rosą te nasze maluchy.

Pozdrawiam nowe mamy, z którymi nie miałam przyjemności.

Co do okulisty to ja znam dobrego ale raczej dla dorosłych, bom ja ślepa :laugh2:. Od dzieci nie znam ale chętnie wezmę namiary, bo w związku z tą moja ślepotą chciałabym Frania skonsultować - choć nic niepokojącego nie widze to tak na wszelki wypadek.

to na tyle. obiecuję mobilizacje, co by tu częściej zaglądać.
pozdrawiam
 
reklama
Hello
Zalatana jestem ostatnio wiec zapuscilam sie w pisaniu. U nas ostatnie przygotowanie do Swiat - prezenty u Sw. Mikolaja zamowione, choinka juz ubrana - spotkala sie z wilkim zainteresowaniem ze strony Jagodki:wściekła/y: leca bombki i ozdoby recznie lepione przez nas z modeliny na podloge:no:. Dzis i jutro pieke ostatnie pierniczki i szopke piernikowa pod choinke do tesciow. chodzimy z Agatka na roraty z recznie wykonanym lampionem - ale ma frajde..i...czuje ze ida Swieta. Jutro w szkole Jaselka - Agatka odgrywa role Maryji:tak: Bardzo sie ciesze, alez ona to przezywa!!!

Nie wiem czy jeszcze zajrze ale jesli nie to:
ZYCZE WAM WSZYSTKIM RADOSNYCH, RODZINNYCH I SPOKOJNYCH SWIAT
 
Do góry