reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Aty222, Annakryspin.... jedziemy razem 70tka na spotkanie? Może się spotkamy? Na jakim przystanku wsiadacie? Ja na pierwszym!

Izka zostawie Tobie nr mojego telefonu na priv i dam Ci znać, bo jeszcze nie wiem, czy będę jechała od siebie z domu, musimywkońcu jechać z M kupić kanapę do pokoju, a pasuje nam niestety tylko sobota.
Iza dzięki za propozycję. Mi najbardziej pasuje 70Mariampol, ale bez problemu mogę przyjść na Twój przystanek.
pozdrowionka i miłej nocki.
 
Karcia witaj gratuluje fasolki;)
Atu widze że światowa kobitka z Ciebie;)


Pewnie już widzicie jaka tragedia w Japonii ,podobno najwięcej zabitych to dzieci;(
 
Ostatnia edycja:
Atu widze że światowa kobitka z Ciebie;)

Pewnie już widzicie jaka tragedia w Japonii ,podobno najwięcej zabitych to dzieci;(

Sali podróże, to całe moje życie :yes: , może dlatego tak późno zdecydowałam się na dzidziusia :-(mam nadzieje, że synuś też je pokocha :-)

Dopiero teraz włączyłam telewizor - straszna tragedia :-(
 
Karcia witaj ponownie! Gratuluję fasolki :tak:. Ja już mam teoretycznie z górki, po to półmetek ale ty mnie goń :-).....i zdrowo rośnijcie.
 
vikiigus czuje że to chłopak,bo podobnie czuje sie jak z synkiem :-) ale w zasadzie płec niewazna byle zdrowe było ;-)

JJ dzielnie gonic bede :-) a Ty na keidy masz termin? u mnie termin z OM 30 wrzesnia,natomiast z USG 22-23 wrzesnia
 
reklama
Do góry