reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam i DZIĘKUJE za śliczne życzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak więc jestem właścicielka magicznej liczby ;)
Mam nadzieję, ze spotkamy się w sobotę to poplotkujemy.

Fajnie, że mamy kolejną krajankę fordoniankę - rośniemy w siłę!
 
Izka,,

od nas też wszystkiego NAJ !!!!!!!!!!!!!!! ;)

Goosiek,

witaj witaj a z jakiej czesci wielkiego Fordonu jestes ? ;)

musze sie pochwalic, ze bylam dzis na angielskim z pracy hehe co prawda nie ma mojej grupy, ale przynajmniej sobie pogadam i przypomne slownictwo ;) tyle ze juz o 7 musze w pracy byc wrrr byłam z Pati u lekarza, bo coś jej na szyi od tygodnia siedzi, w fundacji dala nam kiepska masc i zobaczymy co teraz, niby jakis liszajec czy cus, jak nie zejdzie w kolejnych dniach to dermatolog nas czeka. Jako ze bylam ostatnia pacjentka to mialam okazje porozmawiac o Igim i udalo mi sie dowiedziec, ze w dzieciecym mozna zrobic jednodniowa diagnostyke w kierunku tych powtarzajacych sie dramatow, w kazdym razie dostalam skierowanie i jutro bede dzwonic, bo do poradni immunologicznej to dopiero 10 marca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham naszą rzeczywistość i limity NFZ wrrr
 
Jak tak dalej będzie to fordonianki opanuja forum, hehhehe... bedziemy mogły sie w auchanie na zakupach spotykać ;)

Agnes byłam z Martyną na jednodniowej diagnostyce w szpitalu dziecięcym. Przyjeli ja na oddział około 8, porobili jej zalecone badania i po 14stej byłysmy już w drodze do domu.
 
Iza Wszystkiego Najlepszego, spełnienia marzeń.........teraz to ci się dopiero Życie zacznie :tak:!!!!! Sto lat.

Goosiek witaj !


A propos rzeczywistości....po przebojach z sikaniem dostalismy skierowanie na konsultację do nefrologa. Dzwonię do SD do przychodni a pani, że rejestruje na .....uwaga......wrzesień !!!! :szok::szok::szok:.......Normalnie parskęłam śmiechem do słuchawki. Po czym się okazało, że 15.11 mam być o 7 godz. pod rejestracją, bo mają kilka "wizyt dodatkowych" na ten rok i będą dorejestrowywać. No i byłam.....idziemy w piątek.


pozdrawiam
 
reklama
Hej!

Wiktorcia sie meczyla w nocy z bólem zęba,buzka spuchnieta az jej ciezko mowic :-(,znowu ten sam co ostatnio robiłysmy,hmmm...dodzwonilam sie do stomatologa i idiemy na 11.30,uffff....oczywiscie prywatnie ;-)...
 
Do góry