reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

Moim zdaniem to właśnie cena poniekąd wyznacza jakość danych butów,a przecież bardzo ważne w okresie dorastania jest to,aby byty były odpowiednio dopasowane i wygodne. Pamiętajmy o tym.
 
reklama
Ja polecam Ecco. Niestety nowe kolekcje kosztują straszne pieniądze, ale od czego są wyprzedaże. Ostatnio udało mi się kupić buciki za 50 proc. ceny wyjściowej.
 
a my od poczatku kupowalismy buty Elefunten w sieci deischam
niestety troche drogie ale buty super wyprofilowne , z naturalnej skory , leciutkie taka druga "skora nozki "

a i jeszcze nice, adidas i puma

ostatnio kupilismy trampki H&M rozowe za kostke w hello kitty i tez sa fajne ( tylko ciezko sie zaklada na nozke wiec dla nas 1 i ostatnia para )

papcie kupujemy LEMIGO (u nas w miescie jest producent tego obuwia - jest to Pl obuwie specjalnie robione dla dzieci wyprofilowane itd niewiem jak z dostepnoscia w innych miastach )
my kupujemy u producenta (maja sklep firmowy ) lub w sklepie "KRASNAL "
 
ja od kąd Ala zaczeła chodzić kupowałam adidasa i nike, sandalki na lato zawsze miała adaska bo są wygodne, lekkie i szybko można je przeprac jak się pobrudzą. teraz po Ali mam buciki dla 2 córci bo ona ich niedała rady zniszczyć;-) balerinki lub jakieś inne do wyjscia kupowałam najczęściej w H&M lub ZARZE a jak kupowały ciotki to w smykach. na zime najczęściej brałyśmy mukluki, na początku z bardziej sztywną gumową podeszwą a teraz już z tą leciutką.
 
Kupiłam małej profilaktyczne Memo i nie zawiodłam się. Cena nie jest najniższa, ale butki są bardzo wazne dla małej stópki i zainwestowałam. Jak na razie świetnie się spisują, ładnie dopasowują się do nóżki (mają rzepy), nie obcierają, bo są ze skórki i z tego co widzę mała stawia stawia w nich stópki naturalnie. Mogę polecić firmę Memo.
 
Jeśli dobrze wymierzysz stopę dziecka to nie ma ryzyka, że kupisz złe buty. Nawet jeśli kupisz złe to problemu nie ma, bo to co kupione w sieci, można zwrócić po zakupie - bez podawania przyczyny. Tak wygląda prawo unijne.
 
Mało kto wie, że rzeczy kupione przez internet można oddać bez żadnego uzasadnienia. Z punktu widzenia sklepu nie jest to dobry zapis, ale skoro ten Merg daje rok, to musi to oznaczać, że zwrotów nie ma, a to dobre dla klienta - z towarem musi być wszystko ok.
 
Ja kupiłam synkowi buty Memo i zdecydowanie mogę je polecić. Maluch czuje się w nich świetnie, są na rzepy, więc nie ma problemu z dopasowaniem do stopy, no i mam pewność, że jego stopy będą się prawidłowo rozwijać . Co prawda nie kosztowały najmniej, ale wg mnie warto zapłacić za jakość i dobre wykonanie. Zwłaszcza, że bardzo mu służą :)
 
Hej Dziewczyny,
przeszukując internet natrafiłam na firmę Bobux, która szczyci się tym, że robi zdrowie buciki. Ze strony można wyczytać, że marka jest znana na całym świecie, a do Polski zawitała niedawno. Słyszałyście może o tej firmie? Jak sprawują się buciki? Szczególnie zainteresowała mnie seria step-up, czyli buciki dla dzieci, które uczą się chodzić.
Powiem szczerze, że na zdjęciach wyglądają kapitalnie, a i cena atrakcyjna.
 
reklama
Nie słyszałam o tym Bobuxie... I możesz rozwinąć, co oznacza, że robią "zdrowe buciki"? mnie się takie określenie kojarzy z profilaktyczną podeszwą, jaką mają buciki Memo, które noszą moje dzieci. Oni mają coś podobnego?
 
Do góry