reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

My mamy jedną parę Gufo (pełne, na chłodniejsze dni) i jedną Bartek (sandałki z usztywnioną piętką, za kostkę i zakryte paluszki). Obydwie pary są super, chociaż Gufo są przed kostkę ale chyba na jesień i zimę kupię jednak Gufo, są tańsze.
Pozdrawiam
 
reklama
nie mozna patrzec na firme tylko na to, czy buty sa dobrze uszyte. 'przemakalnosc' ;-)mozna zlikwidowac spryskujac buty impregnatem (w srodku tez), dzieki czemu beda sie tez mniej brudzily. najfajniszejsze buty kupuje w bartki i bacie.
 
my również befado-po domku jako kapcie, bartki mamy na jesień a tego lata Kubusiowi już musiałam kupić druga parę sandałków bo mu jakoś strasznie nóżka zaczęła szybko rosnąć. Są firmy "antylopa" super usztywniona piętka, całe ze skórki i porządnie wykończone-no i kolorki ładne:-D
 
kiedy kupilyscie dzieciom pierwsze buciki? moja Oliwka jeszcze zadnych nie ma...:-D chcialam je wprowadzic jak najpozniej no i chyba przyszedl wlasnie na to czas...3 wrzesnia skonczy roczek...chodzi juz jak sie czegos trzyma choc ostatnio zrobila 3 kroczki bez trzymania...
jestem ciekawa kiedy kupilyscie dzieciom pierwsze buciki?
 
pierwsze buciki Kubuś miał....:-D:-D:-D:-D:-D:-D po moim bracie:-D:-D:-D:-D czyli jakieś 20 lat czekały na właściciela:-D:-D:-D:-D ale nówki skórzane, hiszpańskie kupione pewnie w Pewexie czy w Baltonie.zaczął je nosić gdy zaczął wstawać i chodzić przy meblach bo były dobrze w kostce trzymające.
Następne kupiłam mu jak zaczął chodzić czyli jak miał ok.10 mcy.
 
Wrzućcie do wyszukiwarki "Zdrowa Stopa", a wyskoczy Wam stronka z tą nazwą. Tam poznacie producentów z tym znakiem jakości.
 
reklama
Jezeli chodzi o jakosc wykonania i trwalosc to polecam Antylope, ale niestety maja bardzo brzydki design:-(. Dzisiaj chcialam kupic corce buty na wiosne i zadne mi sie nie podobaly, zadne. Skonczylo sie na Bartku.
 
Do góry