reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Alex - rzeczywiście mocno w dół poszedł [emoji33].


Misia - malutki jest Twój brzusiolek [emoji4]. Extra kiecka [emoji106]


Kasiulka - u Ciebie brzusio niczym strzała [emoji3]. Nie widzę, żeby grawitacja na niego działała [emoji6].


Bab - jak zwykle zgrabniutko [emoji3]
 
reklama
Bab - czy Ty masz jakies dolegliwosci zwiazane z brzuszkiem? Problemy z oddychaniem, ogolna ociazalosc?

Sadzac po wielkosci pewnie nie i tego Ci zazdroszcze[emoji1] [emoji7]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku bab ale malutki.
Kasiulka zgrabny na końcówce i taki mały przyrost wagi, zazdroszczę ..
Ja niestety nadrabiam za Was wielkością i przyrostem wagi aż dziś zaczęłam się sobie nie podobać...
IMG_20170608_131119.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170608_131119.jpg
    IMG_20170608_131119.jpg
    475,6 KB · Wyświetleń: 189
Bab ja taki brzuch miałam w okolicy 18 tygodnia [emoji1]

Paninka teraz już z górki. Ja też mam od kilku dni kryzys ciążowy....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze o poradę proszę .. szukałam dziś sukienki na roczek. Idziemy za tydzień. Myślałam o długiej ale jakieś braki rozmiarowe były albo odcinane w pasie a co mi po takiej. Ta wykorzystam jeszcze po porodzie. Może być??IMG_20170608_162550.jpg
Sorry za spodnie ale nie miałam siły ich zdejmować. H&M oczywiście.
 

Załączniki

  • IMG_20170608_162550.jpg
    IMG_20170608_162550.jpg
    440,9 KB · Wyświetleń: 230
Paninka dla mnie słodka. Sama w takiej nawet bez ciąży wyglądam jak skrzyżowanie buki z wielorybem :D dlatego zazdroszczę.
Bab ;D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze o poradę proszę .. szukałam dziś sukienki na roczek. Idziemy za tydzień. Myślałam o długiej ale jakieś braki rozmiarowe były albo odcinane w pasie a co mi po takiej. Ta wykorzystam jeszcze po porodzie. Może być??Zobacz załącznik 809831
Sorry za spodnie ale nie miałam siły ich zdejmować. H&M oczywiście.
Paninka87 a w jakim rozmiarze potrzebujesz sukienki? Ja mam dwie, które wydaje mi się, że mogłyby się nadawać więc mogę Ci pożyczyc po weekendzie :)
 
Bab - czy Ty masz jakies dolegliwosci zwiazane z brzuszkiem? Problemy z oddychaniem, ogolna ociazalosc?

Sadzac po wielkosci pewnie nie i tego Ci zazdroszcze[emoji1] [emoji7]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Takich dolegliwości nie mam jak problemy z oddychaniem chociaz lapie sie ze sapie w nocy jak leze na plecach haha takze moze to i objaw lekkich problemow ale w ciagu dnia ich nie dostrzegam. Za to mam problem z kręgosłupem, bólem krocza (i to wczesnie sie u mnie zaczelo bo ok 30 tyg) i zgaga aczkolwiek najgorsze to to krocze bo momentami ledwo drepcze.
 
reklama
Paninka87 a w jakim rozmiarze potrzebujesz sukienki? Ja mam dwie, które wydaje mi się, że mogłyby się nadawać więc mogę Ci pożyczyc po weekendzie :)
Kupię coś bo generalnie lubię nosić sukienki. Jakbym nie była tak wielka zamowilabym przez neta ale strach tydzień przed imprezą. Rozmiar w jaki się wbijalam do około 30 tyg to M. Teraz ciążowe spodnie ledwo wciagam i bluzki też jakieś przymalawe się zrobiły :(
 
Do góry