reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchów w 27 tygodniu

Nataliee26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2018
Postów
30
Mam do Was pytanie, może akurat ktoras z Was przeżyła podobna sytuację i może coś doradzić a dokładnie chodzi o to, że od dwóch dni prawie w ogóle nie czuję ruchów malucha. W nocy poczułam może z 2-3 ruchy a rano bardzo słabe jedno może dwa kopniaczki. Do tej pory przez ostatnie dwa tygodnie ruchy były bardzo intensywne, ciągle kopał, obracał się i wypinał, mimo że często brzuch mi twardniał i napinał się a teraz dla odmiany mam luźny brzuch, nie mam skurczy a przecież ruchy podobno wtedy powinno się czuć najbardziej a u mnie nic się nie dzieje, nie pomaga pukanie w brzuch, lekkie masowanie, gadanie ani zjedzenie czegoś słodkiego. W domu mam detektor, sprawdzałam tętno małego i jest prawidłowe 135-140-150-160 różnie, więc nie wiem co robić i co sobie myśleć...
 
reklama
reklama
Do góry