reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchów w 27 tygodniu

Nataliee26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2018
Postów
30
Mam do Was pytanie, może akurat ktoras z Was przeżyła podobna sytuację i może coś doradzić a dokładnie chodzi o to, że od dwóch dni prawie w ogóle nie czuję ruchów malucha. W nocy poczułam może z 2-3 ruchy a rano bardzo słabe jedno może dwa kopniaczki. Do tej pory przez ostatnie dwa tygodnie ruchy były bardzo intensywne, ciągle kopał, obracał się i wypinał, mimo że często brzuch mi twardniał i napinał się a teraz dla odmiany mam luźny brzuch, nie mam skurczy a przecież ruchy podobno wtedy powinno się czuć najbardziej a u mnie nic się nie dzieje, nie pomaga pukanie w brzuch, lekkie masowanie, gadanie ani zjedzenie czegoś słodkiego. W domu mam detektor, sprawdzałam tętno małego i jest prawidłowe 135-140-150-160 różnie, więc nie wiem co robić i co sobie myśleć...
 
reklama
reklama
Ja bym pojechala do gina zeby sie uspokoic jesli sie boisz

Ale mój synek też miał takie ciche dni.
Czasem az budziłam go bo tak długo spał.:)
Fajny jest dektetor tetna plodu moze zainwestuj? Dobra sprawa.
 
A może spróbuj się zgiąć... Na szkole rodzenia położna mówiła że to jest pozycja niewygodna dla malucha i będzie protestował. Jestem w tym samym tygodniu co Ty i przymierzam się do liczenia ruchów, żeby w razie czego mieć porównanie co do aktywności i ilości ruchów w ciągu dnia
 
reklama
A może spróbuj się zgiąć... Na szkole rodzenia położna mówiła że to jest pozycja niewygodna dla malucha i będzie protestował. Jestem w tym samym tygodniu co Ty i przymierzam się do liczenia ruchów, żeby w razie czego mieć porównanie co do aktywności i ilości ruchów w ciągu dnia
Hyhy cos w tym jest :D moja nienawidzi jak siedze :D jestem w 37 tyg ;) musialabym jesc obiad na lezaco [emoji23]
 
Do góry