reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pecherzyka dominującego 13dc

Dam znać. Jestem już zmęczona tymi staraniami, już nawet testów nie robię, w to clo też nie wierzę. Nie chcę sobie robić złudnych nadziei. Czy biorąc clo miałyście jakieś bóle jajników? Nie czuję kompletnie nic. Dziś wzięłam ostatnią tabletkę. Hormony mam raczej w normie tylko to amh takie dziwne. Tsh 1,15, prolaktyna 7, fsh 5,86, lh 5,30 testosteron w granicach 1 zawsze.
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
 
reklama
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
Hej, przepraszam że dopiero odpisuję. Miałam monitoring i boję się bardziej niż przed w sumie. Mój ginekolog każe się starać. Na prawym jajniku nie mam żadnej komórki jajowej rosnącej ale na lewym aż 5 pęcherzyków wszystko miałyok. 16-17 mm. Nic nie dostaje na pęknięcie. Jutro mam kolejne usg.
 
Super, że urosły i jest ich całkiem sporo. A mogę wiedzieć jaka dawkę clo brałas? Ja będę stosowala w kolejnym cyklu po raz pierwszy i zastanawiam się czy i ile pęcherzyków urośnie. I muszę mieć zastrzyk na pęknięcie🙄
 
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
Hej, przepraszam że dopiero odpisuję. Miałam monitoring i boję się bardziej niż przed w sumie. Mój ginekolog każe się starać. Na prawym jajniku nie mam żadnej komórki jajowej rosnącej ale na lewym aż 5 pęcherzyków wszystko miałyok. 16-17 mm. Nic nie dostaje na pęknięcie. Jutro mam kolejne usg
 
Super, że urosły i jest ich całkiem sporo. A mogę wiedzieć jaka dawkę clo brałas? Ja będę stosowala w kolejnym cyklu po raz pierwszy i zastanawiam się czy i ile pęcherzyków urośnie. I muszę mieć zastrzyk na pęknięcie🙄
Brałam 1 tabletkę dziennie przez 5 dni od 3 dnia cyklu. Ja mam pcos, mój wynik amh to 7,14
 
Tynka, co u Ciebie?
Becky123 jestem po owulacji, która była zdecydowanie najbardziej bolesna z tych które w ogóle czułam. Dziś jestem 8 dni po owulacji , oznaczałam progesteron i czekam na wynik. Jestem przerażona, nie czuje ani ciąży ani okresu. Jedyne inne niż zawsze objawy to uczucie wilgoci, którego od porodu syna nie miałam nigdy. A jak u Ciebie?
 
Becky123 jestem po owulacji, która była zdecydowanie najbardziej bolesna z tych które w ogóle czułam. Dziś jestem 8 dni po owulacji , oznaczałam progesteron i czekam na wynik. Jestem przerażona, nie czuje ani ciąży ani okresu. Jedyne inne niż zawsze objawy to uczucie wilgoci, którego od porodu syna nie miałam nigdy. A jak u Ciebie?
Może to dobrze wróży 😉 A ja narazie jestem na clo, w piątek idę zobaczyć czy coś urosło. Ale mam jakieś średnie nastawienie po tych ostatnich 2och cyklach bez owulacji.
 
reklama
Mam wynik progesteronu, prawie 34 . Oczywiście już czytam. Boję się cieszyć nawet. Wmawiam sobie że ten bardzo wysoki wynik jest wynikiem kilku jajeczek, a nie rozwijającej się ciąży.
 
Do góry