reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak pecherzyka dominującego 13dc

Dam znać. Jestem już zmęczona tymi staraniami, już nawet testów nie robię, w to clo też nie wierzę. Nie chcę sobie robić złudnych nadziei. Czy biorąc clo miałyście jakieś bóle jajników? Nie czuję kompletnie nic. Dziś wzięłam ostatnią tabletkę. Hormony mam raczej w normie tylko to amh takie dziwne. Tsh 1,15, prolaktyna 7, fsh 5,86, lh 5,30 testosteron w granicach 1 zawsze.
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
 
reklama
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
Hej, przepraszam że dopiero odpisuję. Miałam monitoring i boję się bardziej niż przed w sumie. Mój ginekolog każe się starać. Na prawym jajniku nie mam żadnej komórki jajowej rosnącej ale na lewym aż 5 pęcherzyków wszystko miałyok. 16-17 mm. Nic nie dostaje na pęknięcie. Jutro mam kolejne usg.
 
Super, że urosły i jest ich całkiem sporo. A mogę wiedzieć jaka dawkę clo brałas? Ja będę stosowala w kolejnym cyklu po raz pierwszy i zastanawiam się czy i ile pęcherzyków urośnie. I muszę mieć zastrzyk na pęknięcie🙄
 
I jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszutsko dobrze
Hej, przepraszam że dopiero odpisuję. Miałam monitoring i boję się bardziej niż przed w sumie. Mój ginekolog każe się starać. Na prawym jajniku nie mam żadnej komórki jajowej rosnącej ale na lewym aż 5 pęcherzyków wszystko miałyok. 16-17 mm. Nic nie dostaje na pęknięcie. Jutro mam kolejne usg
 
Super, że urosły i jest ich całkiem sporo. A mogę wiedzieć jaka dawkę clo brałas? Ja będę stosowala w kolejnym cyklu po raz pierwszy i zastanawiam się czy i ile pęcherzyków urośnie. I muszę mieć zastrzyk na pęknięcie🙄
Brałam 1 tabletkę dziennie przez 5 dni od 3 dnia cyklu. Ja mam pcos, mój wynik amh to 7,14
 
Tynka, co u Ciebie?
Becky123 jestem po owulacji, która była zdecydowanie najbardziej bolesna z tych które w ogóle czułam. Dziś jestem 8 dni po owulacji , oznaczałam progesteron i czekam na wynik. Jestem przerażona, nie czuje ani ciąży ani okresu. Jedyne inne niż zawsze objawy to uczucie wilgoci, którego od porodu syna nie miałam nigdy. A jak u Ciebie?
 
Becky123 jestem po owulacji, która była zdecydowanie najbardziej bolesna z tych które w ogóle czułam. Dziś jestem 8 dni po owulacji , oznaczałam progesteron i czekam na wynik. Jestem przerażona, nie czuje ani ciąży ani okresu. Jedyne inne niż zawsze objawy to uczucie wilgoci, którego od porodu syna nie miałam nigdy. A jak u Ciebie?
Może to dobrze wróży 😉 A ja narazie jestem na clo, w piątek idę zobaczyć czy coś urosło. Ale mam jakieś średnie nastawienie po tych ostatnich 2och cyklach bez owulacji.
 
reklama
Mam wynik progesteronu, prawie 34 . Oczywiście już czytam. Boję się cieszyć nawet. Wmawiam sobie że ten bardzo wysoki wynik jest wynikiem kilku jajeczek, a nie rozwijającej się ciąży.
 
Do góry