reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, wynik negatywny

reklama
Jaka jest szansa, że test nie wykaże ciąży? Czy to się często zdarza?
Nie wiem, serio. Jak dla mnie to szanse są nikłe, musiałabyś mieć mega pecha (lub szczęście, nie wiem czy się staracie czy nie)
Możesz zrobić betę w poniedziałek albo powtórzyć test w weekend ale wydaje mi się ze jakby miało coś wyjsc to by juz wyszło.
 
Pamiętaj że stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. To że nie doszedł w środku nie znaczy że kilku pływaków się nie uwolniło wcześniej 😉 Mam wśród znajomych jedną taką właśnie "zdziwioną" koleżankę. Ja na teście nie widzę drugiej kreski a przez stres okres może Ci się spóźnić. Jeśli nie dostaniesz okresu przez weekend to możesz powtórzyć test a jeszcze lepiej zrobić betę hcg w laboratorium - wtedy będziesz miała pewność.
Pytasz jaka jest szansa że test nie wykaże ciąży... To zależy kiedy była owulacja a plemniki potrafią przeżyć kilka dni w ciele kobiety. Ja mam miesiączki co 30 dni. 3 dni po terminie test miałam negatywny ale 5 dni po już pozytywny. Beta HCG potwierdziła ciążę.
Powodzenia - trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli.
 
Pamiętaj że stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. To że nie doszedł w środku nie znaczy że kilku pływaków się nie uwolniło wcześniej 😉 Mam wśród znajomych jedną taką właśnie "zdziwioną" koleżankę. Ja na teście nie widzę drugiej kreski a przez stres okres może Ci się spóźnić. Jeśli nie dostaniesz okresu przez weekend to możesz powtórzyć test a jeszcze lepiej zrobić betę hcg w laboratorium - wtedy będziesz miała pewność.
Pytasz jaka jest szansa że test nie wykaże ciąży... To zależy kiedy była owulacja a plemniki potrafią przeżyć kilka dni w ciele kobiety. Ja mam miesiączki co 30 dni. 3 dni po terminie test miałam negatywny ale 5 dni po już pozytywny. Beta HCG potwierdziła ciążę.
Powodzenia - trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli.
Udało mi się. Znalazłam ten test, oraz poprzednie. Jest bladzioch czy zwidy mam?
 

Załączniki

  • -6336818543093460250_121.jpg
    -6336818543093460250_121.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 190
Poprostu powtórz jutro lub w niedziele najlepiej o czułości 10 mlU lub w poniedziałek zrob bete
 
Udało mi się. Znalazłam ten test, oraz poprzednie. Jest bladzioch czy zwidy mam?
Ja tu nie widzę drugiej kreski. Spokojnie. Dziewczyny piszą żebyś nie sprawdzała "starych" testów bo po pewnym czasie może wyskoczyć druga kreska a ciąży może nie być. Dlatego testy odczytuje się w ciągu kilku pierwszych minut.
Zrób test 10 mlU, betę HCG bądź poczekaj do poniedziałku na okres. Według mnie dostaniesz okresu ale przez stres wydłuża ci się tylko oczekiwanie na niego.
 
reklama
Właśnie nie widzę drugiej kreski. Czy to możliwe, że jeszcze za mało hormonu? Test miał czułość 25. Czy po dniu w którym powinien wystąpić okres kreska nie powinna być widoczna?
 
Do góry