reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test negatywny

reklama
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
Skąd wiesz ile ci się spóźnia skoro masz miesiączki nieregularne? Czy wiesz kiedy był czas płodny i owulacja?

Szansa na ciążę że stosunku przerywanego jest zawsze. Ile po współżyciu wykonałaś ten negatywny test?

Ja bym powtórzyła test lub poszła na betę. I bez względu na wynik poszukała lekarza, który nie zbagatelizuje Twoich nieregularnych cykli. Takie rozbieżności nie są normalne, tak samo cykle powyżej 35 dni.
 
Witam serdecznie.
Odświeżam temat, ponieważ problem z brakiem okresu również mnie dopadł. Mam 28 lat. Dzisiaj 32 dzień cyklu a tu nic... po pierwszym porodzie okres wrócił do normy zaraz po okresie karmienia piersią czyli 28 dniowy cykl. Po drugiej ciąży rok temu moje cykle skróciły się do 24 dni. Robiłam betę mimo, że na ciążę żadnych szans nie było, ponieważ mąż od dwóch miesięcy jest za granicą więc nie współżyjemy ale z tego wszystkiego tonący brzytwy się chwyta i beta negatywna. Stresu też wielkiego nie miałam.. może trochę gorzej, a raczej ubogo się odrzywiałam, ze względu na brak czasu w ostatnim miesiącu. Nic mnie nie boli.. czasami pobolewa jak na okres ale tam nic... umówiłam się do ginekologa ale dopiero za dwa tyg a do tego czasu oszaleję jeżeli okres nie przyjdzie.
Czy to przedwczesna menopauza... proszę, podnieście mnie na duchu, bo przez brak okresu nie mogę normalnie funkcjonować tak mnie ta sytuacja stresuje.
 
Hej! Dołączę się z moim pytaniem, żeby nie zaczynać nowego wątku.

Ostatni okres 8.11 do 12.11, 24.11 stosunek bez zabezpieczenia ( z aplikacji dni płodne), w połowie skończony w środku.

Wystąpiło plamienie dwudniowe 1-2.12 lekko brązowe, dużo śluzu.

Okresu do tej pory brak.. od dwóch dni boli mnie lekko brzuch, ale inaczej niż zwykle przed okresem. Dodatkowo piersi 2x większe i bolą (przed okresem tez się to zdarza) i ból w dole pleców, senność, ciagle zmęczenie.

Czy to może być ciąża?

Czy prędzej spóźniony okres daje w kość?

Testu jeszcze nie robiłam.
 
Hej! Dołączę się z moim pytaniem, żeby nie zaczynać nowego wątku.

Ostatni okres 8.11 do 12.11, 24.11 stosunek bez zabezpieczenia ( z aplikacji dni płodne), w połowie skończony w środku.

Wystąpiło plamienie dwudniowe 1-2.12 lekko brązowe, dużo śluzu.

Okresu do tej pory brak.. od dwóch dni boli mnie lekko brzuch, ale inaczej niż zwykle przed okresem. Dodatkowo piersi 2x większe i bolą (przed okresem tez się to zdarza) i ból w dole pleców, senność, ciagle zmęczenie.

Czy to może być ciąża?

Czy prędzej spóźniony okres daje w kość?

Testu jeszcze nie robiłam.
A plamienie pojawiło się w dniu @ czy kiedy ??
 
reklama
Do góry