reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki po Duphaston

Hej, zawsze miałam nieregularne cykle. Co jakiś czas brałam duphaston 16-25 dzień cyklu po kilka miesięcy i zawsze działał. Po kilku dniach od odstawienia leku miałam okres. Tym razem dostałam go w 56 dniu cyklu na wywołanie miesiączki. Minęło już ponad 2 tygodnie od odstawienia i nadal nie mam okresu a to już 80 dzień cyklu. Mam hashimoto ale biorę leki i tsh jest ok. W lutym miałam też robione dużo badań hormonalnych i tylko androstendion był lekko podwyższony. Już nie wiem co mam robić 😔 chcieliśmy zacząć starać się o dziecko ale w tej sytuacji chyba nic z tego nie będzie 😔
 
reklama
Hej, zawsze miałam nieregularne cykle. Co jakiś czas brałam duphaston 16-25 dzień cyklu po kilka miesięcy i zawsze działał. Po kilku dniach od odstawienia leku miałam okres. Tym razem dostałam go w 56 dniu cyklu na wywołanie miesiączki. Minęło już ponad 2 tygodnie od odstawienia i nadal nie mam okresu a to już 80 dzień cyklu. Mam hashimoto ale biorę leki i tsh jest ok. W lutym miałam też robione dużo badań hormonalnych i tylko androstendion był lekko podwyższony. Już nie wiem co mam robić 😔 chcieliśmy zacząć starać się o dziecko ale w tej sytuacji chyba nic z tego nie będzie 😔
Myślę, że warto iść do lekarza, który ogarnie dużo badań i sprawdzi co sie dzieje :)
 
Nie pamiętam czy na tym forum ale czytałam gdzieś wpisy dziewczyn które zaszły w ciążę np około 60 dnia cyklu. Od jakiegoś czasu się nie zabezpieczamy i w 44 dniu cyklu beta była ujemna więc to raczej nie ciąża ale już nie wiem co myśleć
 
Nie pamiętam czy na tym forum ale czytałam gdzieś wpisy dziewczyn które zaszły w ciążę np około 60 dnia cyklu. Od jakiegoś czasu się nie zabezpieczamy i w 44 dniu cyklu beta była ujemna więc to raczej nie ciąża ale już nie wiem co myśleć

Generalnie jest to możliwe. Mi się tak zdarzyło zajść w ciąże, ale ja wiem że mam cykle czasem ponad 100 dni 🤷‍♀️
 
Generalnie jest to możliwe. Mi się tak zdarzyło zajść w ciąże, ale ja wiem że mam cykle czasem ponad 100 dni 🤷‍♀️
Pierwszy raz zdarzył mi się aż tak długi cykl, raczej nie mam żadnych objawów ciążowych, trochę bolą mnie piersi ale to już od dawna, poza tym żadnych zmian. Ale może jednak zrobię test 😉 dzięki za odpowiedzi 😊
 
W 16dc (10.08) byłam na monitoringu u giną w jajniku prawym byk duży dominujący pecharzy lekarz powiedział żebyśmy się starali. W 22dc (16.08) byłam na monitoringu było już po owulacji :) dostałam duphaston mam go brać od 24dc do 33dc i wtedy zrobić betę jeśli pozytywna to duphaston brać dalej jeśli negatywna to odstawić. Nie chcę się nakręcać zobaczymy co będzie.
Czy któraś z was tak brała duphaston po potwoedzonej owulacji i udało się zajść?
 
reklama
Niestety w tym cyklu nic po 4 dniach brania duphastonu zaczyna mi się rozkrecach okres. Odstawiam duphaston i w nowym cyklu idę na monitoring
 
reklama
Do góry