reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Dziewczyny nie martwcie się, ze sucho..to o niczym nie świadczy. Mi przy Idze nie leciało nic, a karmiłam ją do roku i miałam dużo pokarmu. Teraz też nie leci, jak ścisnę to jakieś maleńkie kropelki i to wszystko. ale samo z siebie nie..
Ja mam podobnie jak ty ,że dopiero jak ścisnę to coś poleci a tak samo z siebie to nie.
 
reklama
Ale jestem głupia :rofl:

Przyszła do mnie paczka a w niej laktator z tommee tippee i oczywiście musiałam sobie przyłożyć do piersi. I co i poleciało. Laktator - odręczny odciągacz pokarmu - działa :rofl::rofl::rofl:
 
Mi się też troszkę sączy już od dość dawna, ale niedużo. Z jednej strony częściej, a z drugiej tylko sporadycznie:)
 
ellsi
nie martw się, ja jak dostałam to też przyłozyłam do cycka bo na innych częściach ciała zdawało mi się że nie działa :)
 
Laski, pomóżcie... Od 4 dni boli mnie cała lewa strona twarzy.. skóra przy dotykaniu jest obolała, boli mnie oko, ucho,skroń, nawet jak cos przełykam to tak jakby lewa strona gardła, teraz juz kark, i to wszystko tylko z lewej strony. W pierwszej chwili pomyslalam, ze mnie gdzies przewiało, ale smaruje amolem, wygrzewam i nic nie przechodzi, a wogole bardzo unikam przeciągów. A dzisiaj wpadło mi do glowy, że może to ucisk na jakis nerw?? Miała moze kiedys ktoras z was cos takiego?? potworne uczucie...:-(
 
BabyLola - chociaż bardzo bym chciała - nie pomogę, bo nie wiem jak. Wygląda to na zapalenie nerwu - chyba tak to się nazywało... znajomy cierpiał na to - więc marsz do lekarza. Nic strasznego, ale trzeba wyleczyć.
A może cos innego - dlatego lepiej poradzić się lekarza...
 
reklama
Do góry