reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle brzucha w ciąży

Wiesz co, to jak najbardziej może być normalne, ale tak czy siak ja bym sprawdziła, czy nie skraca się szyjka. I posiew moczu, bo zakażenie też może dawać takie objawy. Lepiej sprawdzić raz za dużo niż raz za mało.
Już byłam na wizycie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zostałam przebadana z każdej strony. Dziękuję za dobre rady :)
 
reklama
Witam. Jestem w 20 tygodniu ciąży. Aktualnie męczy mnie taki piekacy bol macicy. Trochę menstruacyjny, ale o wiele wiele lżejszy. Czasem też kłucie po jednej lub po drugiej stronie (ale już wiem, że to normalne). Bylam na wizycie tydzień temu. Zastanawiam się, czy któraś z was też tak miała i czy powinnam skontaktowac sie z lekarzem? Jestem po jednym poronieniu i każdy objaw mnie stresuje. Boję się, że czas kiedy powinniśmy się cieszyć dzidziusiem nas ominie, a tak długo na to czekaliśmy
Witaj. Ja mam tak samo, jestem w siódmym miesiącu ciąży. 5 cięcie cesarskie i też za każdym razem bałam się, że coś nie tak ale hest wszystko dobrze. Głową do góry kochana. Życzę szczęścia i zdrowia dla Ciebie i dzidziusia. Zobaczysz już niedługo będziecie Je rozpieszczać z mezem
 
Witaj. Ja mam tak samo, jestem w siódmym miesiącu ciąży. 5 cięcie cesarskie i też za każdym razem bałam się, że coś nie tak ale hest wszystko dobrze. Głową do góry kochana. Życzę szczęścia i zdrowia dla Ciebie i dzidziusia. Zobaczysz już niedługo będziecie Je rozpieszczać z mezem
Dziękuję za ciepłe słowa. Jesteśmy dobrej myśli i staramy się już tylko cieszyć. To chyba już tak zostanie, że człowiek do końca już życia będzie się martwić o te dzieciaki :) również życzę zdrówka i życzę szczęśliwego rozwiązania :)
 
Dziękuję za ciepłe słowa. Jesteśmy dobrej myśli i staramy się już tylko cieszyć. To chyba już tak zostanie, że człowiek do końca już życia będzie się martwić o te dzieciaki :) również życzę zdrówka i życzę szczęśliwego rozwiązania :)
Dziękuję bardzo😍😍😍
 
Do góry