reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolalo was pobrzusze we wczesnej ciazy?

Angelika2497

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
41
Test przed terminem okresem pozytywny ale oprócz lekkich boli piersi przy dotyku nic mi nie dolega. Jak u was było z bólem w podbrzuszu ?był czy nie
 
reklama
Hej jestem po lyzeczkowaniu bo poroniłam 3 lipca kilka dni po zabiegu spałam z mężem teraz dostałam miesiączki taka słaba tak jak bym jej nie miła wcale codziennie jest mi nie dobrze muszs odebrać wynik histopatologiczny ale muszę odczekać teraz czy ktoś tak miał czy to może być Ciąża??
 
Mnie bolał tuż przed terminem na "okres" i trwał jeszcze przez jakieś 2 tygodnie.Codziennie myślałam, że okres lada moment się pojawi bo to było takie typowe pobolewanie w podbrzuszu .
Potem w czasie ciąży od czasu do czasu też pobolewało, gdy macica się rozszerzała.
 
reklama
reklama
Do góry