reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból stawów, a ciąża.

Ja bym jechala na sor..i jeszcze ..pierwsze co bym powiedziała ze jestem w ciazy i ze bardzo zle sie czuje plus te crp...nie ma na co czekac
 
reklama
Dokładnie, to naprawdę może być zakrzepica. W Polsce przyjmą Cię na pewno i zrobią kompleks badań. Nalegaj na usg doppler nogi.
 
Mam doumox w domu.
Czytam, że jest bezpieczny w ciąży, że można nim leczyć wysokie crp. Kusi mnie zjedzenie tabletki... :confused:
Już sama nie wiem.

Ja nie mam w pl ubezpieczenia, wszystko robię prywatnie. Zatem nie wiem czy na Sorze coś wskóram.
Zwłaszcza, że czeka się tam godzinami na jakąkolwiek pomoc... :(
 
Pojechałabym w UK na A&E, powiedziała, ze z taka kostka się obudziłas, leki przeciwbólowe dozwolone w ciazy nie działają a ty nie możesz chodzić, jesteś sama, nie masz partnera i nie masz jak zrobić zakupów spożywczych. GP nie wie co to jest a ty się martwisz. Plus pokazujesz kartę ciazy....długo czekac nie będziesz. Ciężarne maja zawsze pierwszeństwo...
 
Powinnaś mieć taką Europejska Kartę uprawniająca do leczenia w Polsce. Branie antybiotyku uważam za nierozsadne i nigdy bym tego nie zrobiła. Nie wiesz, co Tobie dolega i możesz sobie równie dobrze zaszkodzić. Zadzwoń na SOR i zapytaj czy możesz przyjechać.
 
Pojechałabym w UK na A&E, powiedziała, ze z taka kostka się obudziłas, leki przeciwbólowe dozwolone w ciazy nie działają a ty nie możesz chodzić, jesteś sama, nie masz partnera i nie masz jak zrobić zakupów spożywczych. GP nie wie co to jest a ty się martwisz. Plus pokazujesz kartę ciazy....długo czekac nie będziesz. Ciężarne maja zawsze pierwszeństwo...
Byłam. Tak powiedziałam. Długo nie czekałam i usłyszałam, że paracetamol jest ok. Oraz że jak pogoda się ustabilizuje, to ból i obrzęk przejdzie!
moje protesty, tłumaczenia nie pomogły, spotkały się z uśmiechem, brakiem reakcji i takim pozyskiwaniem głowy.
gp nie lepszy...
 
Powinnaś mieć taką Europejska Kartę uprawniająca do leczenia w Polsce. Branie antybiotyku uważam za nierozsadne i nigdy bym tego nie zrobiła. Nie wiesz, co Tobie dolega i możesz sobie równie dobrze zaszkodzić. Zadzwoń na SOR i zapytaj czy możesz przyjechać.
Tak, mam te kartę.
Zadzwonię tam. Może ktoś coś będzie wiedział...
Może trafię na człowieka, który mi pomoże.
 
A czemu nie chcesz brać paracetamolu?
Ja w obu ciążach brałam bo mi plecy siadały i jest wszystko dobrze. Grunt to go brać jak na ulotce. Dwie tabletki co cztery godziny. Ból mija.
 
reklama
A czemu nie chcesz brać paracetamolu?
Ja w obu ciążach brałam bo mi plecy siadały i jest wszystko dobrze. Grunt to go brać jak na ulotce. Dwie tabletki co cztery godziny. Ból mija.
brałam.
No mi nie pomaga. Ani nie leczy, ani nie uśmierza bólu.
Pomijając fakt, że on wcale taki bezpieczny w ciąży nie jest.
 
Do góry