reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
kłuje mnie teraz cos w brzuchu. dziwne to uczucie. zaczęłam to wiązać z odstawieniem fenka ( nie biorę już 3 dzień) i się martwię.
To nie jest stały ból ale od godziny mnie czasem kłuje, mała się tam wierci strasznie może znów mi na coś naciska.
ech, jak tu spokojnym być jak nawet lekarze kręcą co jeden to inaczej.
Boże Boże.
A koleżanka w 17tym tygodniu ma szyjkę 2 cm i jej lekarz nic nie powiedział, że ma leżeć. Tylko że jej się sróciła i musi kontrolować, ale nic, żadnych wytycznych - niby normalnie ma zyć.


może faktycznie mała naciska albo wiązadła się naciągaja bo one tez tak kłują.

maqnio Rózyczka kobitka pierwsza klasa. Oj pokrzyczysz sobie bidulko:rofl2:
 
maqnio super wiadomosci :-) az mi sie buzia usmiechnela bo przeciez My w podonej sytuacji z tym szwem.. to juz tylko dwa tyg do sciagniecia:-) misza mnie swojego czasu tez cos tam tak dziwnie kluło , bardziej w okolicach blizny po cc ale wkoncu samo przeszlo do wizyty u gina. nie denerwuj sie na zapas kochana :-) ufff ale sie ojadlam .. moj kochany przyniosl mi do lozka miche truskawek ze smietana, pycha :happy:
 
Ostatnia edycja:
a i dziewczyny nakrzyczcie na mnie bo ja jeszcze nie mam torby spakowanej :zawstydzona/y:jak narazie zrobilam sobie tylko liste co mam zabrac no i malz kupil wczoraj pieluchy z chusteczkami. na tym koniec!! jejciu czas sie ogarnac bo potem moze byc za pozno
 
mama Kubka truskawki uwielbiam i jem póki mogę bo potem przy karmieniu to szlaban. jadłam dziś czereśnie, pychotki. Ja tez nie mam jeszcze torby spakowanej. U mnei w szpitalu mają być dwie. Wyprałam je tylko i jak przyjda koszule to spakuję w przyszłym tygodniu. Zakupiłam sobie biustonosz do karmienia. Miseczka większy niż teraz a jak będe po porodzie Pol dokupi drugi. Mi do tej torby brakuje już tylko koszul i kapci jakies musze takie kupić żeby je potem wywalić. Dla malucha i dla mnie mam już wszystkie akcesoria. Zastanawiam się czy władowac laktator czy jak będzie potrzebny to Pol przywiezie. Jeszcze go nie sterylizowałam
 
pakujcie się dziewczyny, chociaż nie za wcześnie bo pozniej sie dwa razy bardziej czeka. i to jest takie dreptanie w miejscu...
 
Witajcie!
Jakie to szczęście, ze leje od wczoraj, jestem alergiczką i nadszedł mój czas, właśnie pyli coś, co mnie strasznie uczula. I kicham i smarcze i się męczę. A przy takiej pogodzie od razu lepiej.
Są tu jakieś alergiczki? Jak sobie radzicie z tym w ciaży?

misza, mi też długo nie zapisywał ginek fenoterolu, twierdził właśnie, że zbyt wcześnie podany nie działa na receptory macicy. Dostałam chyba w 26-27 tygodniu. Dziwne, niektóre dziewczyny dostają już w 19-20...?

Oleńka, ja też mam tę pakę new baby 1, jak zabraknie, zawsze ktoś moze donieść do szpitala. Ponoć na początku schodzi ok. 8 pieluch dziennie, czyli mamy na 5 dni :).

maqnio, super, finiszujesz! Teraz bedziesz miała nareszcie czas się poruszać trochę, bo potem z kolei na nic nie będzie czasu. Najważniejsze, że Malutka zdrowa, duża babka :), gratulacje!

Wisieńka, ja w sumie nie kupiłam laktatora, to jest zawsze potrzebne? Bo już sama nie wiem :(

A mnie nikt nie mierzył ilości wód - tylko na USG ...
 
reklama
Oj, nie wiem, czy odstawienie leku może powodować rozdrażnienie... Jednak na pewno sama alergia może :-).
A byłaś w przychodni alergologicznej? Może jakieś testy powinni zrobić? Nie wiem, czy alergia na pyłki może objawiać się plamami, z tego co mi wiadomo, to głównie katar i kichanie.

A te wody na USG to chyba naocznie ginek sprawdza, zawsze tylko mówi, że ok.
 
Do góry