reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja jak narazie też w dwupaku
emoji3.png
dzisiaj 33+4...w piątek okazało się że mam lekkie rozwarcie wewnętrzne , ale szyjka nadal 1,9
emoji39.png
ale po tych sterydach jakaś spokojniejsza jestem, że w razie porodu młody już duży i da radę sam oddychać
emoji3059.png
Zastanawiałam się co u Ciebie, bo my mamy bardzo podobny termin. :-) Dobrze że jestes nadal w dwupaku. Wytrzymamy spokojnie. Mi lekarka wróży 37tc, a mnie się wydaje, że będzie 38 :p
 
A możesz powiedzieć coś więcej o kwalifikacji na TAC?
Byłam na konsultacji u prof. Krasomskiego w Łodzi i u ŚP. prof. Dębskiego w Warszawie. Ocenili szyjkę jako nadającą się do donoszenia ciąży. Pewnie mogłabym przycisnąć jeszcze innego lekarza, ale TAC to jednak poważna ingerencja chirurgiczna i zaufałam, że dam radę bez.
 
Dziewczyny a taki lekki bol w pachwinie to chyba rozciaganie się macicy prawda?
Tak, też tak mam. Ja takie bóle rozpoznaje po tym że pojawiają się na ogół z jednej strony. No chyba że przy kichaniu na wznak we wczesnej ciąży.... To było coś strasznego, jakby mi jajniki wyrywało, ale to też były te więzadła macicy.
 
Byłam na konsultacji u prof. Krasomskiego w Łodzi i u ŚP. prof. Dębskiego w Warszawie. Ocenili szyjkę jako nadającą się do donoszenia ciąży. Pewnie mogłabym przycisnąć jeszcze innego lekarza, ale TAC to jednak poważna ingerencja chirurgiczna i zaufałam, że dam radę bez.
Ja właśnie się mam zamiar umówić, gdyż moja szyjka ma 12 mm I wątpię że donosi ciaze
 
reklama
Do góry