reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Na separatki nie donoszą dzieci, bo to są sale do wybudzeń po operacjach, tu są osobne zasady. Mi mieli go dać w drodze wyjątku, ale okazało się, ze mu się ulewa wodami płodowymi, wiec jednak nie :( czekam, aż jakaś pacjentka zwolni łóżko na oddziale położniczym
Jeśli mu się ulewa to dobrze że go pilnują. :) jeszcze troszkę musisz poczekać a wiem jakie to ciężkie. Ja tym razem się z dziesięć razy pytałam kiedy malego mi dadzą. Bo pierwszego dostałam na drugi dzień ze względu na jego stan.
 
reklama
Jeśli mu się ulewa to dobrze że go pilnują. :) jeszcze troszkę musisz poczekać a wiem jakie to ciężkie. Ja tym razem się z dziesięć razy pytałam kiedy malego mi dadzą. Bo pierwszego dostałam na drugi dzień ze względu na jego stan.
Widzisz, przynajmniej był jakiś poważny powód, a nie przeładowanie szpitala i brak miejsc na położnictwie. Czuje się jak postawiona do kąta, nie wiedzieć za co. Przecież miałam normalne skierowanie do szpitala na planowa cc, a nagle nie ma dla mnie miejsca
 
@Kleo83 napisz prosze co Cie skłoniło do tego żeby skontrolować ten katar? Z jaką częstotliwością byl kaszelek?

@Latina nie zazdroszczę stresu ale myślę że jesteś pod dobra opieka. Były sterydy, jest pessar, sa antybiotyki więc lekarz działa. Gorzej gdyby tego zabrakło. Madry lekarz reaguje natychmiast. Nie czytaj w internecie o tej bakterii. Ja jestem przykladem na to ze z e coli i pessarem da sie wytrwać (a bawet przenosić) ciąże.

@Naysan gratuluję Marcelka :) napisz coś więcej o porodzie :) korzystaj z błogiej ciszy i odpoczywaj.
Kaszel byl sporadyczny, kilka razy w ciagu dnia, wystraszylam sie chrypki, balam sie, ze to moze byc krtan i wtedy dochodzi do obrzęku i dlatego pojechalam do szpitala.
Nie bylo goraczki.
 
U mnie jest jakiś pokarm niby, przyszła położna i ścisnęła tak, ze coś tam poleciało od razu z krwią. Ale co z tego, jak jeszcze dziś dziecka nie widziałam, choć się proszę od 6:00.
Rozumiem Ciebie, ja nie mialam synka przy sobie przez 2 doby, bo go obserwowali. Ale juz niedlugo będziecie razem:-*
 
Widzisz, przynajmniej był jakiś poważny powód, a nie przeładowanie szpitala i brak miejsc na położnictwie. Czuje się jak postawiona do kąta, nie wiedzieć za co. Przecież miałam normalne skierowanie do szpitala na planowa cc, a nagle nie ma dla mnie miejsca
Czyli nie masz mozliwosci karmienia? Może jakbys zażądała, ze chcesz karmic dziecko naturalnie, to chyba musza Ci je dać. Przeciez matka powinna wyrazic zgode na dokarmianie mm.
 
@Kleo83 napisz prosze co Cie skłoniło do tego żeby skontrolować ten katar? Z jaką częstotliwością byl kaszelek?

@Latina nie zazdroszczę stresu ale myślę że jesteś pod dobra opieka. Były sterydy, jest pessar, sa antybiotyki więc lekarz działa. Gorzej gdyby tego zabrakło. Madry lekarz reaguje natychmiast. Nie czytaj w internecie o tej bakterii. Ja jestem przykladem na to ze z e coli i pessarem da sie wytrwać (a bawet przenosić) ciąże.

@Naysan gratuluję Marcelka :) napisz coś więcej o porodzie :) korzystaj z błogiej ciszy i odpoczywaj.
A jak u ciebie wyglądała sytuacja? W którym tygodniu wykryto ci bakterię i założono pessar? Ja mam aż 2 bakterie i grzyba więc chyba średnio na jeża? a lekarz nic nie skomentował.... najlepsze jest to że syn 3 lata temu w 14 dobie miał wykrytą ecoli w moczu, czy to znaczy że ja tą bakterie mam od 3 lat i go zaraziłam? [emoji44]
 
@Latina widzę, że połączenie e.coli i skracająca się szyjka nie jest aż tak rzadkie...

U mnie po drugiej dobie już tylko ketonal w tabletkach. Trochę śmieszne, każda ma inny próg bólu... Gdyby nie kilka miłych położnych chyba bym zapłakała się, bo nie byłam w stanie sama zająć się małym. Bezradność (bo wstawanie z łóżka trwało wieczność) i widok płaczącego dziecka, któremu nie można pomóc... Chyba najgorsze wspomnienie ze szpitala.
 
@Latina widzę, że połączenie e.coli i skracająca się szyjka nie jest aż tak rzadkie...

U mnie po drugiej dobie już tylko ketonal w tabletkach. Trochę śmieszne, każda ma inny próg bólu... Gdyby nie kilka miłych położnych chyba bym zapłakała się, bo nie byłam w stanie sama zająć się małym. Bezradność (bo wstawanie z łóżka trwało wieczność) i widok płaczącego dziecka, któremu nie można pomóc... Chyba najgorsze wspomnienie ze szpitala.
Doskonale cie rozumiem...dlatego teraz probuje sn..
Dziewczyny miala ktoras z was skurcze przepowiadajace z krzyza??
 
reklama
Do góry