reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tego nie wiem... może nie chcieli czekać bo było rozwarcie... okazało się że antybiotyk który od rana biorę na zatoki jest też na te bakterie. Mąż pojechal po receptę na grzybka. Teraz tylko nie wiem po jakim czasie powtórzyć posiew i czy mogę łączyć z luteina dopochwową? Pisałam do lekarza ale nic nie odpisuje.

Czyli te bakterie mogły powodować skracanie szyjki? A prosiłam lekarza o posiew miesiąc temu. Stwierdził że nie ma potrzeby i jeszcze w 9 TC brałam Duomox to już na pewno wybił mi wszystkie bakterie....


.
Hmm no taka jest kolejność u mnie mówili, że nie ma zakładania szwu bez posiewu tak samo jest z pessarem, ale teraz już bierzesz antybiotyk to się wyleczysz.
Infekcja może skrócić szyjke.
 
Ja polecam ten aspirator do odkurzacza, tylko ustawić odkurzacz na najmniejszą moc [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Do d... to wszystko. Mam dopiero 31 TC.
Ja 28t5d ... szew założony, bakterii nie ma, ale były skurcze od 23t5d w szpitalu bez przerwy. Wczoraj żył mi brakło, więc fenoterol i magnez odstawiony. Mam dolozona nospe i relanium albo to da radę albo wyboru innego nie mam... mam zrosty całe ręce i nogi poklute... Zostało mi wklucie centralne do szyi lub pod obojczyk - z tym że muszą to zostawić na nagła sytuację cesarka czy ratowanie życia... wiec generalnie jestem w du...pie... ciśnienie mimo leków skacze ...
Marzę o Twoim 31 tc :) bądź dobrej myśli. Ja już tak ciągnie 5 tyg... to mega sukces dla mnie
 
@Kleo83 strasznie mnie przeraziła Wasza historia bo moja tez ma zatkany nosek od 2 tygodni :( najgorzej jest w nocy.
Chyba nas zapisze do pediatry w poniedziałek.
Chec do ćwiczeń sama przychodzi jak patrze na siebie w lustrze. +10kg zostalo i 10 cm w pasie. Odchudzac sie za specjalnie nie moge bo pokarm. A wyglada to tak ze mała zaśnie to się zrywam i cwicze z pół h. Kettle, trx i guma.
@Latina mnie szyjka skróciła sie przy e coli. Co do kolejności to przyjęło się ze najpierw robi sie posiew szyjki później leczy a później pessar. ALE myślę że skoro Twoj lekarz zdecydwal inaczej to mial ku temu powody. Na spokojnie dostaniesz antybiotyk i szyjka do obserwacji. Wyklucz słodkie, cukier itp.
W poniedzialek bylismy u rodzinnego, powiedział że jest ok i kazal dawac tylko wit. C. I tak czekalam prawie tydzien a w sobote szpital. Ja mam jeszcze starszego synka, on chodzi zakatarzony, moze od niego Szymus coś złapał, moze jakiś wirus z dworu. Ciężko powiedzieć.
Moze Zuzka ma zwyczajnie zapchany tylko nosek. Zdrowka dla Was:-)
 
.
Ja 28t5d ... szew założony, bakterii nie ma, ale były skurcze od 23t5d w szpitalu bez przerwy. Wczoraj żył mi brakło, więc fenoterol i magnez odstawiony. Mam dolozona nospe i relanium albo to da radę albo wyboru innego nie mam... mam zrosty całe ręce i nogi poklute... Zostało mi wklucie centralne do szyi lub pod obojczyk - z tym że muszą to zostawić na nagła sytuację cesarka czy ratowanie życia... wiec generalnie jestem w du...pie... ciśnienie mimo leków skacze ...
Marzę o Twoim 31 tc :) bądź dobrej myśli. Ja już tak ciągnie 5 tyg... to mega sukces dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Ja 28t5d ... szew założony, bakterii nie ma, ale były skurcze od 23t5d w szpitalu bez przerwy. Wczoraj żył mi brakło, więc fenoterol i magnez odstawiony. Mam dolozona nospe i relanium albo to da radę albo wyboru innego nie mam... mam zrosty całe ręce i nogi poklute... Zostało mi wklucie centralne do szyi lub pod obojczyk - z tym że muszą to zostawić na nagła sytuację cesarka czy ratowanie życia... wiec generalnie jestem w du...pie... ciśnienie mimo leków skacze ...
Marzę o Twoim 31 tc :) bądź dobrej myśli. Ja już tak ciągnie 5 tyg... to mega sukces dla mnie
Idziesz jak burza z tymi tc :) lekarze czekają az ciąża się sama rozwiąże czy będą maluchy wcześniej wyciągać?
 
reklama
Idziesz jak burza z tymi tc :) lekarze czekają az ciąża się sama rozwiąże czy będą maluchy wcześniej wyciągać?
Wszystko zależy od przyrostu dzieci, od przepływów, stanu łożyska, mojego ciśnienia, itp. Ciężko powiedzieć. Może i wyjdę do domu.. może rozwiążą wcześniej... tu nikt nic nie wie.. Profesor od szwu nie mówi nic do przodu, bo wie jak życie lubi być przewrotne....
 
Do góry