reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No wlasnie. Wychodzily wam niedobory magnezu we krwi? Chce sobie oznaczyc i isc juz do lekarza z wynikiem. Kroplowki w domu moze podpiac i pielegniarka. Biore to pod uwage, gdyby pozniej bylo trudno...

Tak, u mnie wyszedł niedobór mimo stosowania magne b6 max i asparginu jednocześnie.
Trafiłam do szpitala na kroplówkę dożylna i dopiero wtedy po kilkunastu tygodniach w końcu przestał twardniec mi brzuch- wcześniej kilkanaście - kilkadziesiąt razy dziennie - aktualnie kilka razy dziennie.te liczne twardnienia skróciły mi szyjkę. A ze problem u mnie wynika z braku magnezu, to bez sensu żeby tylko dlatego lezec przez kilka kolejnych tygodni w szpitalu, wiec wypisałam się na własne żądanie- kontroluje poziom magnezu w laboratorium i mam kroplówki w domu. Ale u mnie to kwestia jeszcze max kilku tygodni- a może się okazać ze po kilku takich cyklach uzupełniania magnezu organizm się nasyci i nie będą potrzebne kolejne kroplówki.

PS tylko u mnie to wszystko jest robione pod kontrolą i za zgodą lekarza- nie jest to żadna samowolka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny leżące jak badałyście glukoze ? Po obciazeniu? Badanie trwa 3 godziny, nie mogę, aż tyle siedzieć
A w którym jesteś tyg? Lezysz już 13 tyg ? Co bylo nie tak przed szwem ( w którym tyg ciąży założyli ci szew ? )sorki że tak dopytuje ale u mnie wczesna ciąża a już problemy
 
Dziewczyny leżące jak badałyście glukoze ? Po obciazeniu? Badanie trwa 3 godziny, nie mogę, aż tyle siedzieć
Ja w pierwszej ciazy leżałam w samochodzie :) a daleko masz do punktu pobran to możes do domku wrócić? Wiem że po glukozie nie wolno chodzić ale ja właśnie z mezem w samochodzie ,tylko u nas 2 godziny się czeka
 
@Majcysss a u Ciebie co tam slychac? Jesteś jeszcze w szpitalu ? Masz już krążek ?
Teraz przy najblizszym badaniu też zrobię poziom magnezu ,ciekawa jestem ile mam ?
 
A w którym jesteś tyg? Lezysz już 13 tyg ? Co bylo nie tak przed szwem ( w którym tyg ciąży założyli ci szew ? )sorki że tak dopytuje ale u mnie wczesna ciąża a już problemy
nio od 8 tygodnia teraz 21 tydzień, miałam mieć szew na spokojnie założony po świętach jednak trafiłam do szpitala z wysokim tętnem i okazało się, że małe rozwarcie jest na 0,5 cm. Założyli szew 27 grudnia to chyba był 15 tydzień. Tydzien temu była kontrola rozwarcie zniknelo. Tylko teraz te twardnienia. Chyba też słabo magnez przyswajam. Kroplówki miałam miesiąc temu. Asmag biore 3x2 i w mamie dha też jest magnez a brzuch w nocy był twardy jak głaz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nio od 8 tygodnia teraz 21 tydzień, miałam mieć szew na spokojnie założony po świętach jednak trafiłam do szpitala z wysokim tętnem i okazało się, że małe rozwarcie jest na 0,5 cm. Założyli szew 27 grudnia to chyba był 15 tydzień. Tydzien temu była kontrola rozwarcie zniknelo. Tylko teraz te twardnienia. Chyba też słabo magnez przyswajam.
A w którym tyg szyjka zaczęła się skracać bo od 8 tyg lezysz ale to chyba nie z winy szyjki? Ja miałam spokój do 17 tyg później zaczęły się problemy ,miałam mieć założony pessar w tamtym tyg ale mam jakiś infekcje i trzeba wyleczyc w poniedziałek mam dzwonić do lekarza to mi powie kiedy nam podjechać we wtorek lub środę ,ja mam termin na 04.07 ale ciąża tydzień starsza z USG na 27.06 ale modlę się żeby wytrzymać do 34 tyg,pierwszy poród w 36 i też problem z szyjka od połowy ciąży ,a ty na kiedy nasz termin ? I jak sobie dajesz radę z tym leżeniem ? To twoja pierwsza ciąża?
 
Do góry