reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witajcie.... U mnie wszyscy śpią a ja nie mogę mimo że do ok 2 się siedziało.
Marcysia niektóre położne są wkurzają i niemiłe dla mam ale niestety trzeba to przetrwać. Szkoda, że starszego nie zobaczysz ale skoro podziebiony to lepiej nie ryzykować. A Jasia masz wspaniałego. Twoj i Nasz Żołnierzyk ( troche tyxh cioć forumowych ma [emoji6]).
Figowa współczuje takich sąsiadów. U mnie w klatce swego czasu pietro niżej byli tacy lokatorzy którzy z nikim sie nie liczyli (młodzi) ale mieli pecha bo naprzeciwko nich mieszkał policjant [emoji1] więc odpowiednio reagował.
Jazka lekarze Cie straszyli, że nie donosisz, że wcześniej urodzisz itp a Ty z malenstwem robicie im wszystkim na złość. Więc wierzę w to, że dotrwasz do 34tc a nawet i dłużej.

U mnie piękne słoneczko świeci. Wczoraj dotarła do mnie pościel dla malutkiej..... Jest cudowna, ładniejsza niż na zdjęciach.....
Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.

xnw4krnt83prf1c3.png
A gdzie zamawiałaś pościel?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firna Nikola. Przyzwoite ceny i jakość super. Jutro na spokojnie zrobie zdjecia i wstawie [emoji3] a niestety jakis błąd na stronie to bym chociaz linki wysłała

Posciel 5el (kolderka i poduszka+poszewki+ochraniacz) 75 zl a 3el za ok 45 zl. Maja rozki, organizery na lozeczka, materace, przescieradla....

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Ostatnia edycja:
No i stalo sie... Ostatnie karmienie moim mlekiem. Pokarm mi zanikl z dnia na dzien. W nocy jeszcze ściągnęłam ponad 100 rano jeszcze 80, na poludnie 60 a teraz ledwo 40. Na 18 mlody dostanie bebiko. Nie wiem czemu laktacja mi ustala, przeciez dostawialam malego do piersi i caly czas laktatorem sciagalam i dupa...
 
Nina. Ja właśnie czytam, żeby laktator trzymać na pustej piersi dłużej, że wtedy powinno się pojawić więcej mleka. Ja co 3 godziny tylko po 20 odviagam i nic się więcej nie chce produkować :(

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i stalo sie... Ostatnie karmienie moim mlekiem. Pokarm mi zanikl z dnia na dzien. W nocy jeszcze ściągnęłam ponad 100 rano jeszcze 80, na poludnie 60 a teraz ledwo 40. Na 18 mlody dostanie bebiko. Nie wiem czemu laktacja mi ustala, przeciez dostawialam malego do piersi i caly czas laktatorem sciagalam i dupa...

Z tego co sie właśnie dowiedziałam to piwo bezalkoholowe Karmi jest świetne na pobudzenie laktacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry