reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Położna mi powiedziała że przy samym laktatorze pokarm może zniknąć ale trzeba próbować pobudzić laktacja na nowo jak ma się już dziecko przy sobie. Ja nie wiem kiedy będę miała malutkiego przy sobie i pewnie pokarm mi zniknie, ale będę walczyła o każdą krople ile się da

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Położna mi powiedziała że przy samym laktatorze pokarm może zniknąć ale trzeba próbować pobudzić laktacja na nowo jak ma się już dziecko przy sobie. Ja nie wiem kiedy będę miała malutkiego przy sobie i pewnie pokarm mi zniknie, ale będę walczyła o każdą krople ile się da

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom

A czym się różni pobieranie pokarmu przez dziecko i przez laktator? To nie chodzi o poprostu zejście pokarmu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czym się różni pobieranie pokarmu przez dziecko i przez laktator? To nie chodzi o poprostu zejście pokarmu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety jest roznica . Np slina dziecka posiada cos tam co pobudza do laktacji . Np u mnie synek jadl i bylo ok . A zaden laktator nie sciagnal wiecej niz 40 ml. [emoji5][emoji5][emoji5]
 
Powiedziała że żaden laktator nie wyssie tak mleka jak dziecko. Może i coś w tym jest, bo pamiętam jak moje dziecko ssalo, to było to inne uczucie, jakby silniejsze to ssanie było, głębsze

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathleen. Ja korzystałam, ale miałam wrażenie że malutki wtedy lykal czasem powietrze. Dziewczyna z którą lezalam pierwszego dnia karmila właśnie z nakladkami, pytałam się jej czy malutki przypadkiem nie łyka powietrza, bo słyszałam taki właśnie odgłos ciumkania, ale twierdziła że nie. Ona tylko piersią karmila i malutki jej lapal pierś z tymi nakladkami

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja karmiłam z nakładkami gdzieś przez 3 tyg. Przy żółtaczce mała była tak ospała że ciągnęła tylko z butelki, gdzieś po tygodniu od wyjścia ze szpitala chciałam wrócić do karmienia z piersi a nie odciagania i właśnie te nakładki zdały egzamin, bo normalnie piersi mała nie umiała złapać a z tym super. No i tak po kolejnych 2-3 tyg próbowaliśmy rezygnować z nakładek i w końcu się udało wrócić do normalnego karmienia bez żadnych sprzętów ;)
 
A z tym powietrzem to wydaje mi się że też trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmiar nakładki. Mi akurat w tym pomogła doradca laktacyjny i wydaje mi się że mała nie łykała powietrza :)
 
reklama
Cześć Dziewczynki, urodziłam dziś o 14, sn bez znieczulenia. Maciuś waży 3220g i mierzy 52cm. Postaram się jutro coś więcej napisać i wysłać fotkę bo nie spałam całe 2dni i padam.
Justyna super wieści. Gratulacje. Dużo zdrowia dla Ciebie i Maciusia [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry