reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Agatka. Wasza córeczka zawsze będzie z Wami. Bedzie Wam pomagała w życiu i dogladala na Was z góry. Trzymajcie się razem w tym czasie. Pomodle się za Wami.
 
Kochane nie wiem jak to napisać. Wszystko działo się tak szybko. Nasza córeczka dzielnie walczyła o życie ale infekcja była zbyt rozległa. Lekarze robili co mogli. Janeczka odeszła wczoraj w nocy. Jest już w rękach Boga. Dziękuję Wam za te wspólne tygodnie. Bylyście prawdziwym wsparciem dla mnie. Życzę każdej z Was szczęśliwego zakończenia ciąży. Żebyście mogły juz tulić swoje Skarby. I docenialy każdy nawet najtrudniejszy dzień z nimi.
Bardzo bardzo mi przykro. Nie wiem co napisać. Będę się za nią i za Was modlić. Żadne pocieszenie nie pomoże bo to ogromna strata tym bardziej gdy my mamy robimy wszystko by szczesliwie malenstwa nasze sie urodziły. Jednak Bóg ma wobec nas pewien plan na życie, którego nikt nie zna i chwilami jest dla nas bardzo bolesny.
Najszeczersze kondolencje i jestem z Wami całym sercem. [emoji173]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane nie wiem jak to napisać. Wszystko działo się tak szybko. Nasza córeczka dzielnie walczyła o życie ale infekcja była zbyt rozległa. Lekarze robili co mogli. Janeczka odeszła wczoraj w nocy. Jest już w rękach Boga. Dziękuję Wam za te wspólne tygodnie. Bylyście prawdziwym wsparciem dla mnie. Życzę każdej z Was szczęśliwego zakończenia ciąży. Żebyście mogły juz tulić swoje Skarby. I docenialy każdy nawet najtrudniejszy dzień z nimi.

Płacze razem z Wami!
Kochana przede wszystkim dużo siły i wiary Wam życzę! Nie ma mądrych słów ale gdybys chciała porozmawiać pisz tutaj! Będziemy Cię wspierać - myślami jestesmy z Tobą!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatka strasznie mi przykro . Nawet nie wiem co napisac. Pamietaj tylko , ze czasem bog w zyciu daje komus ciezki krzyz do niesienia . Napewno kiedys zostanie wam to wynagrodzone . A mała jest przy was i zawsze bedzie . Trzymaj sie kochana . Pamietaj masz dla kogo .
 
Agatko tak strasznie mi przykro[emoji22] byłaś tak dzielna całą ciążę robiąc wszystko dla dobra córeczki. Nie ma słów, które mógłby wyrazić to co się stało. Nie mamy wypływu na to co Bóg nam zaplanował, ale zapewne wie, że jesteś silna i poradzisz sobie z tym.
Nie mogę przestać płakać. Czasami to wszystko jest tak niesprawiedliwe [emoji22]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatko tu sie nie da napisać nic mądrego. Nie mam slow, żeby chociaż spróbować. Tak bardzo mi przykro...
 
Agatka przeczytałam o twojej córeczce i sie poryczalam... Jak to sie moglo stac? Nie znamy wyrokow Bozych ale trzeba pamietac, ze Bog jest zawsze przy nas i jak to jes w jednej modlitwie ześle nam blogosławienstwo albo da nam siły aby znieść cierpienie. Nie ma słów którymi można pocieszyć kogoś w takiej sytuacji... Wazne ze macie siebie, wspierajcie sie wzajemnie. Z czasem bedzie bolec mniej...
Jestem z Wami całym sercem kochani...
 
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja nie potrafię znaleźć sobie teraz miejsca. Zaczęłam sprzątać, żeby zająć czymś myśli ale to nie skutkuje. Jest mi tak strasznie przykro. Nie wyobrażam sobie co teraz przechodzi Agata z mężem. Na samą myśl aż zły same lecą [emoji22]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juliettka, ja tez cały czas o niej mysle i na niczym sie nie mogę skupić, nie mogę w to nadal uwierzyć i tez cały czas ze łzami walczę
 
Do góry