reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Kasiah07 a ty z tym krazkiem lezalas caly czas czy troche krecilas sie po domu? :)

Od momentu założenia, czyli 30 tyg.do 35 właściwie cały czas leżałam, później częściej zaczęłam wstawać, a najwięcej w ostatnim tygodniu. Pewnie mogłam żyć bardziej aktywnie, ale tak jak już kiedyś pisałam, nie dość, że się bałam, to od razu gorzej się czułam,brzuch twardniał, skurcze łapały. No,ale już niedługo wrócę do takiej aktywności, że tylko pomarzę o takim leżeniu
 
Cześć Dziewczynki, jestem po wizycie i tak jak obiecałam piszę, dł szyjki bez zmian czyli 3,32cm tylko niestety się rozmiekczyla. Właśnie dlatego dostałam luteine. Lekarz powiedział, że lepiej jak szyjka się nie skraca, bo z miękkościa to sobie poradzimy luteina. Synek się obrócił, ale nie w tę stronę co potrzeba. Obecnie je główką do góry. Ms jeszcze i czas i miejsce na obkrecenie się prawidłowe. Wierzę, że dotrwamy do czerwca.
Ja trzeba będzie to będę leżeć. Lepiej zdecydowanie w domu niż w szpitalu :-)

Kasia, Nagusek, 3mam za Was kciuki :-)
 
Cześć Dziewczynki, jestem po wizycie i tak jak obiecałam piszę, dł szyjki bez zmian czyli 3,32cm tylko niestety się rozmiekczyla. Właśnie dlatego dostałam luteine. Lekarz powiedział, że lepiej jak szyjka się nie skraca, bo z miękkościa to sobie poradzimy luteina. Synek się obrócił, ale nie w tę stronę co potrzeba. Obecnie je główką do góry. Ms jeszcze i czas i miejsce na obkrecenie się prawidłowe. Wierzę, że dotrwamy do czerwca.
Ja trzeba będzie to będę leżeć. Lepiej zdecydowanie w domu niż w szpitalu :-)

Justyna to ty masz baardzo dluga szyjke. Dasz rade z pewnością. Ja tez ostatnio dostalam luteine zeby jeszcze troche podreperowac szyjke i przyznam szczerze ze coraz bardziej przyklejam sie do lozka:)
 
reklama
Do góry