reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

MonisiaP, to Cię gin załatwił. Jak tak można w ogóle?
Mnie też denerwuje gadanie że już niedługo, że wszystko będzie dobrze itd. Bliscy chcą dobrze ale takie gadanie dobija, wiem...
 
reklama
Pewnie, gdyby nasze ciąże nie były zagrożone i mogłybyśmy normalnie funkocjonować, to pewnie większości kłuć i bóli byśmy niezauważyły, a tak leżymy i się wsłu****emy. Trzeba było przed zajściem iść na ginekologię, człowiek może byłby spokojniejszy:-)
 
Dzastina oj faktycznie dlugo lezysz..

Czas wooolno leci,a u mnie tez każdy mówi, ze szybko ;-)

Monisia lekarz powinien Cie poinformowac,teraz to chyba musisz isc do innego ,bo tam niewiadomo nawet kiedy będzie ?

Co do leżenia to ja chętnie na tym domowym placu boju pozostanę byleby nie szpital,jeszcze nie...

Zapomnialam o fotelikach.Jeszcze dwa foteliki trzeba.
Lozeczka i materacyki czekają na przyszly tydz. Obym była w domu bo nie widzę tego inaczej.
 
hej,
bardzo źle się czuję, więc tylko na sekundę się odzywam :-(

Jup baby joggery są super :-) sama zamierzam sprawić mojej księżniczce (ale pojedynczy ;-)) nie wiem czy patrzyłaś na stronie bobowózki, bo mają bardzo dobre ceny, duży wybór zestawów i w zestawach jak poza gondolą/gondolami mają foteliki to przyzwoite wychodzą za grosze ;-) aaaaa największy minus baby joggerów jest taki, że wszystkie pierdoły ;-)trzeba dokupić dodatkowo za w sumie niemałe pieniądze :no:

Dziewczyny trzymam za was (za siebie zresztą też) kciuki za każdy skończony i trwający tydzień :-) nikt tak jak my nie wie jak wielkim wysiłkiem jest to okupione przede wszystkim emocjonalnym :-(

Dobra uciekam na razie i mam nadzieję, że przetrwam dzisiejszy wieczór i noc bez wizyty na ip :-(
 
strasznie kłuje mnie brzuch po bokach i na w oklicy szyjki/odbytu i na górze trochę :-( wracałam dzisiaj do domu jak staruszka takimi tip topkami i nie mogłam wziąć głębszego oddechu :-( nie wiem co to, ale nie jest to normalne chyba i się martwię :-(
 
Auralka chyba nie powinnas chodzic do pracy. Za duzo wysiłku. Trzymam kciuki aby przeszło, odpoczywaj :*
 
reklama
Do góry