reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, dziś 35tc i brzuch stawia się już bardzo często. Nie jest to bolesne, bardziej psychicznie mnie to męczy. Biorę jeszcze magnez i luteine. Jak było u Was? Przejmować się? Nie wiem czy iść do lekarza (wizytę mam za tydzień) czy jechać na magnez do szpitala? Chyba już w tym tc nie ma takiej potrzeby? Szyjka tydzień temu 2,2cm i zamknięta. Jeszcze ze 2 tyg.fajnie byłoby wytrzymać ;-)
Ja byłam na IP 6.07 miałam 33+3 (lub 34+2 zależy od lekarza), szyjka miała 2,3 cm (ma tak od maja) była w porządku, miałam skurcze nieregularne ale bolesne i idące z góry. Dostałam luteine, nospe max, Nitrendypine, magneb6 Forte i odpoczywać.
Z odpoczynkiem było różnie, bo mam Malucha w domu.
Teraz w środę na wizycie 35+0(35+6) już miała 1,1cm i lekko się otwiera wewnątrz. Nospa odstawiona, resztę mam brać do 1.08 i tyle najlepiej dotrzymać. Minimum to ta środa.
Jeśli Cię coś niepokoi to zawsze lepiej podjechać
 
reklama
Dziewczyny, dziś 35tc i brzuch stawia się już bardzo często. Nie jest to bolesne, bardziej psychicznie mnie to męczy. Biorę jeszcze magnez i luteine. Jak było u Was? Przejmować się? Nie wiem czy iść do lekarza (wizytę mam za tydzień) czy jechać na magnez do szpitala? Chyba już w tym tc nie ma takiej potrzeby? Szyjka tydzień temu 2,2cm i zamknięta. Jeszcze ze 2 tyg.fajnie byłoby wytrzymać ;-)
Wydaje mi się ze to będzie już normalne. Macica sie przygotowuje do porodu.
 
Dziewczyny o 4 nad ranem odszedl mi czop z krwia, teraz delikatne brunatne uplawy. Oczywiście byłam w szpitalu. Zrobili badanie ktg i mam przybyć gdy skurcze beda co 5 min. (5min samochodem mam) Jedyne wolne lozka w szpitalu w którym chce rodzić sa na porodowce. Wiec czekam aż akcja sie rozwinie normalnie sie boje :p
 
Dziewczyny o 4 nad ranem odszedl mi czop z krwia, teraz delikatne brunatne uplawy. Oczywiście byłam w szpitalu. Zrobili badanie ktg i mam przybyć gdy skurcze beda co 5 min. (5min samochodem mam) Jedyne wolne lozka w szpitalu w którym chce rodzić sa na porodowce. Wiec czekam aż akcja sie rozwinie normalnie sie boje :p
O kurcze!! To trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :)
 
Pewnie dla bezpieczeństwa. U mnie decyzja też zapadła w 5 min. Ktg było ok więc wyszłam.
A jak tam dzisiaj u ciebie?
U mnie ktg tez wyszło dobre no ale lekarka stwierdziła, że różnie bywa po tym magnezie i lepiej żebym wyszła jutro - chociaż po wszystkich wcześniejszych czułam się dobrze, ale pewnie dmucha na zimne :p pocieszam się tylko tym, że lepiej przeleżeć tutaj 3 dni, niż 3 miesiące na oddziale w 'najbardziej znanym' poznańskim szpitalu ;)
 
U mnie ktg tez wyszło dobre no ale lekarka stwierdziła, że różnie bywa po tym magnezie i lepiej żebym wyszła jutro - chociaż po wszystkich wcześniejszych czułam się dobrze, ale pewnie dmucha na zimne [emoji14] pocieszam się tylko tym, że lepiej przeleżeć tutaj 3 dni, niż 3 miesiące na oddziale w 'najbardziej znanym' poznańskim szpitalu ;)

A gdzie teraz lezysz?[emoji848] A widzisz ja cię czułam kiepsko...ale mówili że w domu dojdę do siebie[emoji57]
No tu to masz rację...wszędzie lepiej niz w tym słynnym hehe
 
W Raszei :) kroplówke podłączyli o 10 i jest juz prawie na wykonczeniu, no ale do jutra jakoś dotrwam..juz bliżej jak dalej ;) szkoda tylko, że zapomniałam się zaopatrzyć w 2 złotówki :p
 
reklama
Dziewczyny o 4 nad ranem odszedl mi czop z krwia, teraz delikatne brunatne uplawy. Oczywiście byłam w szpitalu. Zrobili badanie ktg i mam przybyć gdy skurcze beda co 5 min. (5min samochodem mam) Jedyne wolne lozka w szpitalu w którym chce rodzić sa na porodowce. Wiec czekam aż akcja sie rozwinie normalnie sie boje :p
Powodzenia! :-) Daj znać jak już będziesz szczęśliwa mama :-)
 
Do góry