reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny gratuluję:) zdrowka dla Maluszkow. Ale Wy macie piekne wagi dzieciaczkow. Moj ma prawie 7 tyg i 1 kwietnia wazyl 3800. A mierzyl 59.5 cm. U nas noce tez fajne budzi sie 2 razy na karmienie ale spi na Mnie dalej. W dzien juz coraz wiecej sie bawi. Pieknie sie usmiecha jak do Niego mowie ale W domu to jedynie spi 30 min więc chodzimy na dwor bo sypia pięknie.
 
Gratulacje dla Was dziewczyny :)

Bardzo rzadko zaglądam na forum. Moja Zuza jest super. Chociaz w ogole do mnie nie podobna :p jest dluga i chuda. Karmimy się juz tylko piersia. Wyjatkiem jest noc gdzie maz wstaje i karmi ja moim odciągniętym ale mysle zeby juz zrezygnować z tego rozwiązania. Noc mam super bo Zuza idzie spać kolo 22 później wstaje o 2 i 6, wiec mega.

Żałuję jednego, ze ten czas tak szybko mija, to śmieszne ale ona każdego dnia jest inna coraz wieksza.

Po porodzie serio zapomina się o tym całym cierpieniu zwiazanym z ciążą. Z pewnością będę starała się o drugie może nie dziś... Nie jutro ale za pare lat. Dzieci sa za je bi ste!

To super, że szybko po porodzie masz już pozytywne myśli na temat przyszłej ciąży. To naprawdę szybko! Ja póki co myślę że nie ma opcji żeby mnie namówić na kolejną.
Ja trochę się nie odzywałam, bo miałam małego doła...
Skończyłyśmy właśnie 28 tydzień, co uznawalam za pierwszą bezpieczną granicę... Za nami prawie 2 miesiące leżenia, w tym 3 tyg w szpitalu, lęczę drugą bakterię antybiotykiem w kroplówce, do tego wykryli cukrzycę. Szyjka 3 tyg temu miała 1cm, szew trzymał, a teraz nikt nie chce badać mi szyjki ze względu na infekcje... dziwna polityka, bo wcześniej mierzyli mi szyjkę co tydzień. Do tego w szpitalu w którym leżę praktykują 24h zapisy ktg, obecnie zwolnili mnie na zapis 6x 1h ktg, ale to i tak dużo dla tak młodej ciąży, bo ciężko namierzyć Małą. Przepływy na USG i tętno są prawidłowe więc to ktg to tak na wyrost.
 
reklama
Do góry