reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Każda z nas przechodzi kryzys od czasu do czasu. Smaruj się Bio Oil, na prawdę dobry. Leżenie jest dołujące ale konieczne, jak mnie dopada dół to myślę jak sobie wynagrodzić trudy a co! Noc tak noe poprawia humoru kobiecie jak zakupy :-D a że teraz wszystko można internetowo tovdo dzieła! I głowa do góry! Już bliżej jak dalej :-D
Dzięki za pocieszenie.
Najgorsze jest leżenie przy cukrzycy. Żeby trzymać tą dietę musiałabym stać w kuchni i gotować a nie mogę bo muszę leżeć. Nie mam kogoś kto by zamieszkał u nas na 3 m-ce. Muszę liczyć na męża, a ten może wody nie przypadli, ale Amaro z niego żaden.
Czy któraś leżąca ma cukrzycę? Jak sobie radzicie?
 
reklama
Dzięki za pocieszenie.
Najgorsze jest leżenie przy cukrzycy. Żeby trzymać tą dietę musiałabym stać w kuchni i gotować a nie mogę bo muszę leżeć. Nie mam kogoś kto by zamieszkał u nas na 3 m-ce. Muszę liczyć na męża, a ten może wody nie przypadli, ale Amaro z niego żaden.
Czy któraś leżąca ma cukrzycę? Jak sobie radzicie?
Ja mam! Jedzenie albo kupujemy - u męża w pracy można obiady kupić i jak jest jakieś pieczone albo gotowane mięso albo rybka to bierze mi obiad na wynos albo mąż robi takie proste przepisy- spaghetti z razowym makaronem albo udka z kurczaka z przyprawami w folii w piekarniku do tego ryż razowy i warzywa i cukier po takim obiedzie 111!:happy2::happy2::happy2:
 
Ja też leżącą przy cukrzycy. Obiady robię na szybko wrzucam wszystko na parę kasza w koszyk,ryba,mięso i warzywa na Varome w termomixie. Sałatki kroje szybko polewam oliwą z oliwek posypuje ziołami. Póki co trzymam w normie . Rano tylko ciut wyżej niż 90. Nie jest lekko i przychodzą chwile zwątpienia tak jak wczoraj złapałam doła bo jeszcze cos kłuło mnie w brzuchu.
 
Mi od początku piszą na ryczałt. Nie tłumacza tego niczym. Nawet jak było już i jeszcze ok tylko stwierdzili żeby brać zapobiegawczo to tez ryczałt.
Mi od początku piszą na ryczałt. Nie tłumacza tego niczym. Nawet jak było już i jeszcze ok tylko stwierdzili żeby brać zapobiegawczo to tez ryczałt.
No i prawidłowo, bo aktualnie luteina jest na ryczałt "We wszystkich zarejestrowanych wskazaniach na dzień wydania decyzji; Profilaktyka i leczenie ciąży zagrożonej porodem przedwczesny" - zatem wszystko można pod to podpiąć. Jednak lekarze maja różna wiedzę. Np. Mojej koleżance lekarz nie przepisał na ryczałt, bo twierdził, że to tylko w przypadku in vitro. Było to dwa lata temu, więc nie wiem czy była to prawda... Natomiast mój twierdził, że luteina jest na ryczałt tylko do 20tc i tak się zafiksował na tym, że przypisywał mi więcej bym zrobiła sobie zapasy, :D ale to też bzdura.
 
Trzymam zatem kciuki byś jeszcze wytrzymala. Mimo szaleństw w brzuchu. Moj Młody wczoraj tak szalal, że aż byłam przestraszona. Ciekawe, co z naszych dzieci wyrośnie :) piłkarze, bokserzy, biegacze? :D
Też się nad tym zastanawiam. Synuś był w brzuszku spokojny, po porodzie do 10 msc nie miałam dziecka;) A teraz córcia w brzuchu... No i akrobatka jak nic rosnie. Az czasem mam lzy w oczach tak te swoje szpyrki wypycha...
 
No i prawidłowo, bo aktualnie luteina jest na ryczałt "We wszystkich zarejestrowanych wskazaniach na dzień wydania decyzji; Profilaktyka i leczenie ciąży zagrożonej porodem przedwczesny" - zatem wszystko można pod to podpiąć. Jednak lekarze maja różna wiedzę. Np. Mojej koleżance lekarz nie przepisał na ryczałt, bo twierdził, że to tylko w przypadku in vitro. Było to dwa lata temu, więc nie wiem czy była to prawda... Natomiast mój twierdził, że luteina jest na ryczałt tylko do 20tc i tak się zafiksował na tym, że przypisywał mi więcej bym zrobiła sobie zapasy, :D ale to też bzdura.

Ja już po 20 kupowałam tez na ryczałt. Teraz zmieniłam lekarza i uznał ze to zbędne żebym używała jej. Ale jeszcze troszkę pobiorę już po 1 aż wykończę opakowania , a potem się zobaczy
 
reklama
Dzięki za pocieszenie.
Najgorsze jest leżenie przy cukrzycy. Żeby trzymać tą dietę musiałabym stać w kuchni i gotować a nie mogę bo muszę leżeć. Nie mam kogoś kto by zamieszkał u nas na 3 m-ce. Muszę liczyć na męża, a ten może wody nie przypadli, ale Amaro z niego żaden.
Czy któraś leżąca ma cukrzycę? Jak sobie radzicie?
Ja nie mam cukrzycy, ale jestem alergikiem i dieta bezmleczna, bezglutenowa, bezjajeczna i w dodatku mam candide wiec zero cukru; moze warto wyprobowac pudelka? Teraz sa rozne warianty diet do wyboru. Mozesz zamowic np tylko 3 dni w tyg z dostawą do domku, a resztę to można coś wybrać na portalach z jedzonkiem z dostawą do domu.
 
Do góry