reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia slodkosci i cudownosci.... [emoji7][emoji7][emoji8][emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Figowa,
Bardzo niska hemoglobina. Ja w pierwszej ciazy przy poziomie 8 leżałam w szpitalu na hematologii i miałam dożylnie podawane w kroplowce żelazo. Mówili, ze przy 7 miałabym już transfuzje krwi.
Masz tendencje do anemii?
Byłaś u hematologa?
Ja mam 6,3 ale mmol/l. To wychodzi koło 10 chyba g/dł. Czyli tak jak mówię tragedii nie ma. Hemoglobine i czerwone krwinki zawsze miałam niskie. Ponoć z powodu problemu z whlanianiem żelaza. Na razie mam brać go więcej, tzn.rano i wieczorem.
Zmartwilo mnie to, bo w poprzednich ciazach było tak,że spadało na początku,a potem rosło w połowie dzięki Zelazu i było ok,a tu znów spada. Z resztą czuje się słaba ostatnio.
 
Figowa,
To znaczy, ze ja miałam mniej. I nie czułam się źle wcale, przypadkiem to wyszło. A 3 lata temu miałam jeszcze mniej bo 7 ale nie byłam w ciazy wtedy. Nie zgodziłam się na szpital, jadałam konskie dawki żelaza i w końcu się poprawiło.
Ja od dawna mam problem z anemia ale na szczęście znam przyczynę moich problemów z wchłanianiem, mam celiakie.
Nie wiem czy próbowałaś kiedyś takiego żelaza w płynie, naturalnego Floradix. To jest dla kobiet w ciazy, bez recepty i nie ma po tym sensacji z układem pokarmowym. Na mnie bardzo dobrze działa.
 
Witam ciotki.
Ja się nie mogę ogarnąć w domu. Jest tyle roboty ze szok. Aż macica mnie piecze, chyba za wielki wysiłek odrazu. Dzisiaj byłam z Jasiem u lekarza na usg bioder i mózgu. Niby w normie. Kolejna wizyta za miesiąc plus wizyty u czterech specjalistów w tym dwie w Krakowie. Młody jest za mały do fotelika więc jadąc ja trzymam go w rozku, wariactwo. Ehh jestem taka zmęczona. Help.

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom

Widzę ze to standard u mnie to samo tyle ze mały mieści się do fotelika; dziś od 2h walczymy chyba kolkę ma jestem zmęczona rozdrażniona szok ,,.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kathleen kochana jak sie masz? Jak maly Marcel? Wiadomo kiedy wychodzicie? Opowiadaj cos ;)

Wyszliśmy w sobotę, mam chyba burze hormonów jestem płaczliwa i smutna; w dodatku jeszcze inne stresy rodzinne mnie dopadły i wysłuchiwanie jaki to mój maz jest zorganizowany ... ha się bardzo złe czuje wszystko dosłownie mnie boli plecy szew macica chodzić nie mogę w dodatku i najgorsze ze nic jesc nie mogę bo wątroba mi wysiadła i zaraz boli wątroba jelita

Mały coś kolkę teraz złapał Wiec i nocka nie przespana a mi płakać się chce jak go uspokoić nie mogę ..

Czyli ogarnąć się nie mogę ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tradycyjnie pobudka przed 6. Robotnicy radośnie przesypują gruz i wali ich to, ze jest sobota...
U mnie w domu nastał wreszcie remont:)
Mam nadzieje, ze chociaż czesc będzie skończona przed moim i młodej wyjściem ze szpitala:)
 
Do góry