reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie leniwie bardzo rozpoczęła się niedziela. Nawet jeszcze nie wstałam, teraz mam Ktg, zapisują sie niewielkie skurcze, takie do 70%.
Madzien, zazdroszczę ci tego 38 tc;) to juz naprawdę za chwilkę u ciebie będzie wielki dzień...albo noc;) u mnie dopiero w środę będzie skończony 36 tc wiec jeszcze pewnie z 3 tygodnie jeśli nic wcześniej się nie stanie. Oby dzisiejszy dzień szybko minął :)
 
Witam się i ja. U mnie jutro skok na 37. Zleciało.....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Ja mam dzisiaj jakiś kryzys. Płakać mi się chce, mam już dość szpitala. Jasiu w nocy nie śpi a za to w dzień bardzo mocno i przez to ciężko go zmusić do jedzenia, w nocy za to chce ssać i muszę się nagimnastykowac żeby dać mu pierś. W brzuszku w nocy spał a w dzien szalał. Chyba go położne tak przestawily, bo w tych inkubatorach ciągle coś pika i świeci

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Huraaa, koniec weekendu, jutro nowiutki tydzień :) od kilku dni gorzej się czuje, ciśnienie mam ciut wyższe, ciężko mi się oddycha bo nos mam zapchany, mam już dosyć naprawdę bycia w ciazy. I już na serio oduczanie dni do końca.
W środę skończę 36 tc i od tego czasu zacznę im tu jęczeć o cesarke chyba;)
 
Aga juz coraz blizej bezpiecznego terminu, stekaj marudź aby przyspieszyli [emoji6]. A co do cisnienia to moze byc i z powodu zaawansowania ciąży i tej duchoty. Co do nosa to wiem o czym mowisz- czerwiec i tez mam nos zawalony, kaszel i poczatki atopowego zapalenia spojowek czyli swiatlowstret i jazda na kroplach i wapnie....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Kindziorek
A ty alergikiem jesteś?
Bo ja nie tylko od początku ciazy mam nos zatkany i to się nasila. W pierwszej cięży tez tak miałam. Normalnie się dusze przez to i muszę na noc kropli obkurczajacych używać bo nie zasnę inaczej.
 
reklama
Do góry