reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

reklama
Jestem , jestem . Ale moje dziecko jest dzisiaj bardzo absorbujące i wiecznie mnie po cos woła. Ale juz usiadłam. Mnie też w sumie bez róznicy gdzie pisze. Do tamtego sie juz po prostu przyzwyczaiłam. Zaraz wstawie zdjecia wózka. Tylko nie ma budki z przodu , bo koleżanka tak sie spieszyła ze zapomniała wziąsc:-)
 
Oto nowy sprzęcior:-)
 

Załączniki

  • IMG_4497.jpg
    IMG_4497.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_4501.jpg
    IMG_4501.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_4499.jpg
    IMG_4499.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_4500.jpg
    IMG_4500.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 26
reklama
hej wrocilam ,ale cieplo..

Aga mam wpiasac normalnie na polkach tam na forum gdzie zawsze sie logowalam tak??

otz robie tak juz 4 raz i dalej pisze ze nieprawidlowe haslo i login i nie moge wejsc na forum :wściekła/y::wściekła/y:

Olcia fajny wozeczek teraz to bedziesz miala co pchac hehe widze ze Jagoda juz zadowolona z wozia !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry