reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

a w tym mailu co dostałas nie ma podanego nizej hasła


wlasnie nie ma..ostatnio tez tak bylo
jest tak ze jest tylkolink podany zeby tam wejsc wiec klikam go i wchodze na ta strone ja w polki...i nie pisze jakie mam haslo tylko jestem juz zalogowana automatycznie a jak sie wyloguje to znow dupa i takie kolo....

jak chcecie to wracajcie na polki ja trudno bede czekac dalej...:wściekła/y::wściekła/y:

narazie czekam dalej moze szanowny ktos z redakcji zechce mi odpisac...
 
reklama
oj chyba ci nie odpisze nikt z redakcji,ja walczyłam z nimi od 15 maja ale wkońcu mi się udało


no nie wiem wtedy po 2-3 dniach odpowiedzili jesli chodzilo o gosie i o jafke co do nich pisalam..wiec teraz napisalm znow do tego samego goscia
moze w koncu mi odpisze :tak::tak:

tylko pewnie troche to potrwa
:wściekła/y:
:wściekła/y:
 
Magda a czy miałaś pozamykane wszystkie strony jak wchodziłaś na ten link? Bo po wejśćiu na ten link powinno wyświetlić ci się nowe hasło u dołu strony
 
tak wygladala tresc maila

Witaj,
zgłosiłaś chęć zmiany zapomnianego hasła. Kliknij poniższy link, abyśmy mogli wygenerować dla Ciebie nowe hasło.

Zapomniane hasło • ja.w.polki.pl
Jeśli to nie Ty wysłałaś prośbę o zmianę zapomnianego hasła - po prostu zignoruj ten list.
Wiadomość od Redakcji Serwisu


no i dobra klikam wten link otwiera sie i jestem juz automatycznie zalogowana ale jak sie wyloguje to znow nie wiem jakie haslo wiec same widzicie :tak::tak:
 
Madziu będzie dobrze i znowu będziemy razem na jednym forum... ja mogę narazie pisać i tu i tam jak się komuś tu nie podoba... tylko co to ma za sens???
 
Madziu będzie dobrze i znowu będziemy razem na jednym forum... ja mogę narazie pisać i tu i tam jak się komuś tu nie podoba... tylko co to ma za sens???


no wlasnie bez sensu pisac tu i tam..

najwyzej wracajcie sobie tam..a ja no coz...
chyba jakos przezyje trudno :zawstydzona/y:
:zawstydzona/y:
 
reklama
a nie chcialybyscie przeniesc sie tutaj na te forum?? tam sa ciagle jakies problemy ostatnio...
mozna byloby tu zrobic zamkniety watek i tez bylo by tak samo

co myslicie??

dobrze Aga zaraz sprubuje dzieki ci kochana jestes
:-):-)
 
Do góry