reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BLW czyli baby-led-weaning

dokładnie każde dziecko jest inne :)
Maya także je jajeczko (na twardo) już od jakiegoś czasu, smakuje bardzoooo :D
 
reklama
chciałam się z wami podzielić, że właśnie spróbowałyśmy winogronka :)
baaaaardzo smakowało :-)
 
Dobry artykul... My dzis na sniadanko jedlismy jajecznice raczkami:) nie wiele zjadl:) dopchal sie cos chlebkiem:) lepiej mu sie lapie.
 
Obiadek.... ziemniaczek i marchewka w kosteczkach na stoliku ( i na podlodze teraz juz ) Bardzo fajnie podjada sobie:) Fajnie sie patrzy jak maly sam zjada raczkami:) Dobrze ze tu trafilam:) Ale mam tez zmiksowane reszte z warzywkami innymi.. to mu dam potem
 
adam chrupki kukurydziane (przekonal sie do nich, po trudnych poczatkach) gruszke, chleb i tyle sam...reszte mu pomagam...zupke daje z butelki albo lyzeczka, no i oczywiscie mleko...tez butelka
 
Mam do Was pytanie. Moja córka ma 7,5 m-ca (jest wcześniakiem) lubi jeść i smakują jej zupki, owoce. Chciałabym dawać jej do rączki różne smakowitości, mała jeszcze nie ma ząbków. Co polecacie na tym etapie?
 
tiffi1 - ja zaczelam od chrupek kukurydzianych, sa super bo moga je latwo zlapac i rozmamlac bez zabkow. Rowniez fajnie jest podac kawaleczki chlebka z maselkiem (cieniutenko) i tez bedzie lapac raczkami. Skorki z chleba tez nie boj sie podawac.. rozmemlac powinna. To tak na poczatek:)
 
reklama
Warzywa na parze są super na początek.
Moja Maya też nie ma ząbków (choć dzisiaj zauważyłam, że jeden zaczął się wyrzynać :-) ) je wszystko.
One naprawdę tymi dziąsełkami dają sobie dobrze radę np. tak jak Maya z serkiem żółtym itp.
Pisz jak tam będzie szło :)
 
Do góry