reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blizniaki jednokosmowkowe jednoowodniowe

Dołączył(a)
17 Lipiec 2020
Postów
10
Witam.Czy sa tutaj kobiety którym udało sie donosic ciążę blizniaczą jednokosmowkową i jednoowodniową?obecnie jestem w takiej ciaży i jestem przerazona
 
reklama
Hej. Właśnie dziś usłyszałam od lekarza : ciąża bliźniacza, jednokosmowkowa, jjednoowodniowe...powikłania,wysokie ryzyko, itd. Jestem załamana, od 6 lat ciągle mieliśmy jakieś problemy z zajściem w ciążę A gdy wkoncu się udało ( 3 próba invitro ) to słyszymy coś co nie do końca jest zrozumiałe ale wiemy że to raczej nic dobrego...Czytam was i widzę że to wcale nie wyrok ale czas, który przede mną będzie pewnie koszmarem.
 
Witam.u mnie w 10 tygodniu na badaniu usg lekarz dostrzegł drugą owodnie.ciąża blizniacza jednokosmowkowa dwuowodniowa.obecnie jestem w 36 tygodniu i jutro mam cc.mimo wielu powikłań jakie mogły wystapic nas nic złego nie spotkało.wizyty co 2 tygodnie i ciągły strach.pozdrawiam
 
Witam.u mnie w 10 tygodniu na badaniu usg lekarz dostrzegł drugą owodnie.ciąża blizniacza jednokosmowkowa dwuowodniowa.obecnie jestem w 36 tygodniu i jutro mam cc.mimo wielu powikłań jakie mogły wystapic nas nic złego nie spotkało.wizyty co 2 tygodnie i ciągły strach.pozdrawiam
Wspaniała wiadomość i cieszę się bardzo że Twoja ciąża przebiegła pomyślnie , trzymam kciuki za cc i za zdrówko twoje i maluchów 😘
 
reklama
reklama
Hej :) czy są tu może przyszłe mamy w takiej ciąży jednokosmówkowa jednowodniowa ? Chciała bym wiedzieć jak to u Was przebiega, gdzie macie swoich specjalistów ?
Witam :) znalazłam się w takiej samej sytuacji wczoraj lekarz powiedział że to ciąża jednokosmowkowa jednowodniowa i jestem przerażona. Nie wiem czy odczytasz mój post ale jeśli tak to bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie informacje jak to wszystko u Ciebie się potoczyło.
 
Do góry