reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blady Test ciazowy

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Czesc dziewczyny. Zrobilam dzisiaj test ciazowy. Na poczatku byl negatywny ale po okolo 15-20 min wydaje mi sie ze „świtala” jakas blada kreseczka przy odpowiednim swietle. Jestem w 25 dc. Myslicie ze moge byc w ciazy? Staramy sie z mezem bardzo dlugo...moze ktos mial podobnie?
 
reklama
Czesc dziewczyny. Zrobilam dzisiaj test ciazowy. Na poczatku byl negatywny ale po okolo 15-20 min wydaje mi sie ze „świtala” jakas blada kreseczka przy odpowiednim swietle. Jestem w 25 dc. Myslicie ze moge byc w ciazy? Staramy sie z mezem bardzo dlugo...moze ktos mial podobnie?
Testu nie widzę, więc ciężko się wypowiedzieć. Najlepiej powtórzyć test (u mnie wyszedł bardzo wyraźnie dzień przed miesiączka), albo zrobić beta :)
 
Test sprawdzasz według instrukcji, a ty sprawdzalas po czasie. Mogło ci sie cos wybarwić, odbarwić w kazdym badz razie powtorz test zgodnie z instrukcją i od 3 do 5 minut pojawi sie druga kreska jesli ciaza jest
 
Testu nie odczytuje się po wskazanym czasie, nie ogląda pod światło, nie rozbiera na czynniki pierwsze. Jak jest ciąża to nie ma wątpliwości czy test pozytywny.

Piszesz, że jesteś w 25 dc. To nam nic nie mówi. Ilo dniowe masz cykle? Kiedy miałaś owulację? Czy była potwierdzona monitoringiem? Testem owu? Obserwacją temperatury?
 
Zrób jeszcze jeden, mi 4 dni po terminie @ wyszla blada kreska, potem jak powtarzałam test juz byla coraz ciemniejsza 😊
 
Po 20 min moze cos świtac, to zapewne fabryczna ,wyrzuć do kosza i nie wyciągaj , zeob w dniu spodziewanej @ jesli się nie pojawi , I nie nakręcaj się, bo rozczarowanie później jest większe, jak będzie ciąża to i kreska będzie widoczna gołym okiem ,a nie po 20 min I to jeszcze w odpowiednim swietle
 
Cykle ma dokladnie 28 dniowe bo biore hormony od pol roku. Letrozol na urosniecie pecherzyka, w czasie owulki zastrzyk z ovitrelle na pekniecie a potem progesteron. Tak moze troche sie nakrecam i wpatruje w te testy a bardzo ale juz mam dosyc tych wszystkich lekow i chce w koncu tej ciazy. Co miesiac wyczekuje terminu kiedy bede mogla wykonac test bo zawsze mAm nadzieje ze w tym cyklu sie uda. Nie jest to latwe, jak sie czlowiem nakreci to potem nie moze o niczym innym myslec. Powtorze test jutro. Dzieki za odpowiedzi
 
Każda z nas to przezywala, nie jestes sama. Ale doszukiwanie sie kreski nic ci nie da jedynie nabawisz się urojen i bedzie ci samej zle z soba. Radze ci wyluzowac, bo zwariujesz
 
reklama
Do góry