reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska

reklama
Bo to może być również kreska fabryczna lub ją przebija, z tej firmy testy tak robią, a nie zamierzam robić nadziei. Ja również tak miałam ze po 2 minutach wyszła bladziutka kreska a test był i tak negatywny.
dokładnie lepiej powtórzyć test i się miło zaskoczyć niż się nakręcić takim i później smutno .. one nie maja najlepszych opinii. Autorki powtórz test innej firmy bądź beta trzymamy kciuki 😍
 
Hej,
Od kilku dni czułam się bardzo zmęczona, bolała mnie głowa, a rano męczyły nudności, ponadto w czwartek pojawił się jasnoróżowy śluz, kolor ten utrzymywał się przez 2 dni. Zrobiłam jeden test o czułości 25 wczoraj wieczorem, pojawiła się tylko kreska kontrolna. Powtórzyłam test dziś rano o tej samej czułości i wyszedł tak jak na zdjęciu. Myślicie, że to może być ciąża?
Dodam jeszcze, że zostały mi 4 dni do okresu.
 

Załączniki

  • FD18B6AC-2AE7-46F3-99EE-5B3E9E703126.jpeg
    FD18B6AC-2AE7-46F3-99EE-5B3E9E703126.jpeg
    119,4 KB · Wyświetleń: 1 030
Hej,
Od kilku dni czułam się bardzo zmęczona, bolała mnie głowa, a rano męczyły nudności, ponadto w czwartek pojawił się jasnoróżowy śluz, kolor ten utrzymywał się przez 2 dni. Zrobiłam jeden test o czułości 25 wczoraj wieczorem, pojawiła się tylko kreska kontrolna. Powtórzyłam test dziś rano o tej samej czułości i wyszedł tak jak na zdjęciu. Myślicie, że to może być ciąża?
Dodam jeszcze, że zostały mi 4 dni do okresu.
Powtórz w dniu miesiączki albo idź na betę. To co odczuwasz to na pewno nie są objawy ciąży. Zdecydowanie za wcześnie na nie.
 
reklama
Do góry