reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Co to może oznaczać bo pogubiłam się trochę test był robiony wczoraj powinnam mieć @ zaczęła się planowo po paru dniach złapaliśmy chyba infekcje lub przeziębiłam układ moczowy przez co miesiączka tak jak by się przerwała przeziębienie wydaje mi
Się ze przeszło brałam urofuragine.przed miesiączka robiłam testy tez tu wstawiłam i każdy mówił ze widać. Zrobiłam betę w dzień planowanej miesiączki która przyszła. Wynik był <0.200 nie wiem co o tym myśleć
Mysle ze ten test co teraz wrzucilas zdjęcie byl wadliwy. Kreska kontrolna powinna byc ciemniejsza. Skoro @ byl i beta negatywna to ciazy nie ma. Dlugo sie staracie ?
 
reklama
Co to może oznaczać bo pogubiłam się trochę test był robiony wczoraj powinnam mieć @ zaczęła się planowo po paru dniach złapaliśmy chyba infekcje lub przeziębiłam układ moczowy przez co miesiączka tak jak by się przerwała przeziębienie wydaje mi
Się ze przeszło brałam urofuragine.przed miesiączka robiłam testy tez tu wstawiłam i każdy mówił ze widać. Zrobiłam betę w dzień planowanej miesiączki która przyszła. Wynik był <0.200 nie wiem co o tym myśleć
Test wadliwy,powtórz jeszcze raz[emoji6]
 
Cześć! Nie wiem czy nie wpadam w paranoje, ale jak mogę interpretować wynik tego testu? Okres spóźnia mi się 2 tygodnie, ale byłam chora i przyjmowałam leki i miałam stresujący miesiąc. Oczywiście test powtórzę, ale chciałabym wiedzieć co sądzicie?
Ja na dwoch testach tez mialam taka kreske i obecnie jestem w 39 tc :)
 
Do góry