reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bilanse bez szczepień

reklama
Padaczka. Są lekarze, dla których to nie jest przeciwwskazaniem, ale ja w życiu nie zaszczepię dziecka, które ma regularnie napady.
Ale wizyty u neurologa chociaż prywatnie bym jednak robiła, fajnie że mam jest pediatra, jednak eeg czasami warto zrobić.
U mnie przy dziecięcej padaczce miałam eeg raz na pół roku do czasu nastoletniego.
 
Ale wizyty u neurologa chociaż prywatnie bym jednak robiła, fajnie że mam jest pediatra, jednak eeg czasami warto zrobić.
U mnie przy dziecięcej padaczce miałam eeg raz na pół roku do czasu nastoletniego.

Źle mnie zrozumiałaś 😉
To, że pediatra w przychodni nas nie widziała od 7 lat nie oznacza, że nie latam z Młodym co 2 miesiące do neurologa, 2 razy w roku do kardiologa, co 3 miesiące do endokrynologa i co pół roku do okulisty ☺️
 
Źle mnie zrozumiałaś 😉
To, że pediatra w przychodni nas nie widziała od 7 lat nie oznacza, że nie latam z Młodym co 2 miesiące do neurologa, 2 razy w roku do kardiologa, co 3 miesiące do endokrynologa i co pół roku do okulisty ☺️
Ufff... Faktycznie pomyślałam, że unikasz wszelkiej maści lekarzy...

Ja z moją młoda teraz szykuję się na przeprawę. Nie wiem czy mi zaszczepią ją na hpv (ma skończone 12l)... ale urodziła się z wrodzoną cytomegalia to zawiesili wszystkie prócz wzwb i po porodzie zaszczepili ją na gruźlicę. Teraz przed 12 urodzinami dostała jeszcze szczepionkę na covid 2 dawki dziecięce. Tylko w przychodni zgubili kartę szczepień - tzn mają w systemie zaznaczone, że w 2015 została wysłana do drugiej przychodni gdzie mieszkałyśmy 5 lat, tylko w tej drugiej nie mają śladu po karcie szczepień młodej... wyparowała 🤣
 
Ufff... Faktycznie pomyślałam, że unikasz wszelkiej maści lekarzy...

Ja z moją młoda teraz szykuję się na przeprawę. Nie wiem czy mi zaszczepią ją na hpv (ma skończone 12l)... ale urodziła się z wrodzoną cytomegalia to zawiesili wszystkie prócz wzwb i po porodzie zaszczepili ją na gruźlicę. Teraz przed 12 urodzinami dostała jeszcze szczepionkę na covid 2 dawki dziecięce. Tylko w przychodni zgubili kartę szczepień - tzn mają w systemie zaznaczone, że w 2015 została wysłana do drugiej przychodni gdzie mieszkałyśmy 5 lat, tylko w tej drugiej nie mają śladu po karcie szczepień młodej... wyparowała 🤣

Mnie temat nie dotyczy, bo Syn ma bezterminowe odroczenie szczepień, a 11-letniej Córki również nie szczepię, odkąd szczepienie aktywowało u Syna chorobę ;)
 
Do góry