reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Przychylam sie do poprzedniej wypowiedzi i tez chetnie posłuchałabym czegoś dobrego np o Wojewódzkim. Mam termin na styczeń, dwa razy rodziłam w Eskulapie, nie mam jakiś szczególnych zastrzeżeń, choć położna sugerowała ze pani dr Kawulok nie szyje najlepiej, goiłam sie zawsze długo i fatalnie. Lezałam w wakacje w Wojewódzkim na Patoligii i byłam zadowolona. Dlatego zastanawiam się teraz nad porodem w tym szpitalu tylko nie mam namiarów ani na połozna ani na lekarza. Bardzo bym chciała urodzić bez nacięcia i wolałabym mieć pewne zaplecze dla dzidzusia. Czekam na jakieś pozytywne opinie .
 
reklama
Ja rodziłam w Wojewódzkim w sierpniu tego roku i jestem bardzo zadowolona, nie tylko z porodówki jak i z patologi bo tam też musieliśmy spędzić kilka dni. Rodziłam sn bez nacięcia (pęknięcie I stopnia) mimo, że maluszek był sporych rozmiarów (4170 g) a poród troszkę długi bo 13 godzin. Jedyne co mogę doradzić to warto opłacić położną, bo moja przy mnie cały czas była i jak coś było niepokojącego to prosiła lekarzy. Także osobiście mogę polecić ten szpital :)
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie:)
PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
 
Ja rodziłam w Wojewódzkim w styczniu tego roku i byłam bardzo zadowolona z tego szpitala. Zarówno patologia, porodówka jak i sala poporodowa jest bardzo dobrze wyposażona, pielęgniarki są naprawdę bardzo miłe, lekarze też w porządku. Polecam!
 
Dziewczyny, które miały zaplanowaną cesarkę chciałam się zapytać jak lekarze ( szczególnie esculap) umawiali się z wami na termin porodu? opinie są różne, ale wiem, że najczęściej robi się to w okolicach 38 tygodnia, jak było u was?
 
Witam Wszystkie dziewczyny :-)
Podbijam temat co do esculapa... również chciałabym wiedzieć jak to tam jest z cesarkami? zaczęłam 8 miesiąc ciąży i jak do tej pory byłam pewna że właśnie w esculapie będę rodzić ze względu na cesarkę którą chce mieć koniecznie( tolerancja mojego bólu jest żadna). No i teraz mam ogromny dylemat, ponieważ lekarz który prowadzi moją ciąże bez problemu wpisze mi w karcie wskazanie do cesarki ale chce żebym rodziła w szpitalu w Pszczynie pod jego czujnym okiem, no ale ja mam ogromne obawy co do szpitala. Słyszy się bardzo dużo złych opinii o szpitalu w Pszczynie, a jeszcze teraz z tego co wiem ginekologia, patologia ciąży, oddział położniczy i noworodkowy zajmuje jedno piętro. Może i nie byłoby problemu gdybym już teraz miała w karcie wpisanie wskazanie do cesarki, ale lekarz kazał się dopiero przypomnieć w 37 tygodniu, więc wydaje mi się że już wtedy będzie za późno na wybór esculapa, tym bardziej że już teraz powinnam się zapisać na wizytę do esculapa. Słyszy się niby że w esculapie nie ma problemu jeśli chce się cesarkę ale jak jest naprawdę i do jakiego lekarza się zgłosić w tej sprawie to ja niestety nie wiem... Więc moja prośba dziewczyny, Proszę poradźcie co zrobić w tej sytuacji... Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź... Pozdrawiam
 
Prowadzi mnie Majka i oczywiście do mojego lekarza prowadzącego nie mam żadnych zastrzeżeń -Złoty Człowiek, mam obawy co do szpitala i opieki w nim ... więc może mogłabyś Aldo mi powiedzieć coś na temat szpitala w Pszczynie a zwłaszcza na temat cesarki i opieki po niej, jeśli oczywiście coś wiesz w tym temacie... Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Watek trochę podupadł ale może ktoś mi odpisze. Interesuje mnie szpital na Wyspaińskiego i zastanawiam sie jak tam jest z położną? Chciałabym miec dobrą opiekę zwłaszcza, że będę miała cc
 
Do góry