reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała

dziewczyny a miała któraś przykre doświadczenie ze znieczuleniem?? nie ukrywam, że obawiam tego zawsze jest ryzyko i coś może pójść nie tak..:(
 
reklama
dziewczyny a miała któraś przykre doświadczenie ze znieczuleniem?? nie ukrywam, że obawiam tego zawsze jest ryzyko i coś może pójść nie tak..:(
To jeszcze raz sie w takim razie powtorze ;-):-)
Rodzilam z ZZO i zadnych komplikacji nie bylo, ani w trakcie podawania, ani po, a juz na pewno nie opoznilo to akcji porodowej - wrecz ruszyla z kopyta ;-)
Jak anestezjolog jest doswiadczony to wszystko pojdzie ok :tak:
 
Poza tym znieczulenie zewnatrzopon jest szkodliwe w późniejszym czasie dla kobiet gdyż wywołuje różne powikłania ale o tym będzie się mówiło dopiero za 10 lat:sorry2:

A to dobre! Rozumiem,że teraz jestes jedyną osoba, która wie o tych powikłaniach? A wszyscy pozostali ludzie dopiero za 10 lat się o tym dowiedzą, tak?
Bo od żadnego lekarza nie usłyszałam takiej opini o znieczuleniu, więc skąd ty masz takie informacje? Może napiszesz więcej o tych powikłaniach?
 
Witam, byłam dziś w Esculapie na drugiej już wizycie.
Mam niestety nie zbyt dobrą inf. klinika od 1-9 sierpnia będzie zamknięta z powodu remontu.:baffled: A co jak mój maluszek zdecyduje się wtedy przyjść na świat:-(
Szef kliniki powiedział mi , żebym tak robiła żebym przed końcem miesiąca urodziła, ale jak to zrobić, dodam, że termin mam na 27, a 21 kazali mi przyjechać na ktg.
Rodze sn więc nie moge się umówić na termin jak przy cc, nie wiem może orientujecie się czy wywołują w jakis sposób poród sn?:confused:
DLa maluszka nie trzeba żadnyhch rzeczy brać, dopiero na wypis do domu mąż ma przywieźć, tylko nie bardzo zrozumiałam co ja musze mieć ze sobą :baffled: wie może któraś z was , co jest a co trzeba ??
 
Hej dziewczyny, jestem pierwszy raz na tej stronie, ale czytam tak te Wasze opinie i wydaje mi się całkiem przyzwoity ten ESKULAP, osobiście też słyszałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, porodu itd...
Ja mam termin na 17 września (wg USG 4D) i nie ukrywam, że ważne jest dla mnie urodzić "po ludzku". Myślę, że zdecyduję się na poród naturalny, tym bardziej jeśli dają znieczulenie, w ostateczności cesarką...
Powiedzcie mi, czy któraś z Was miała tzw skurcze przepowiadające (gdzieś po ok 26 tyg ciąży) ??? I czy brałyście jakieś leki na to (ja biorę Fenoterol).
Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)
 
Witam, byłam dziś w Esculapie na drugiej już wizycie.
Mam niestety nie zbyt dobrą inf. klinika od 1-9 sierpnia będzie zamknięta z powodu remontu.:baffled: A co jak mój maluszek zdecyduje się wtedy przyjść na świat:-(
Szef kliniki powiedział mi , żebym tak robiła żebym przed końcem miesiąca urodziła, ale jak to zrobić, dodam, że termin mam na 27, a 21 kazali mi przyjechać na ktg.
Rodze sn więc nie moge się umówić na termin jak przy cc, nie wiem może orientujecie się czy wywołują w jakis sposób poród sn?:confused:
DLa maluszka nie trzeba żadnyhch rzeczy brać, dopiero na wypis do domu mąż ma przywieźć, tylko nie bardzo zrozumiałam co ja musze mieć ze sobą :baffled: wie może któraś z was , co jest a co trzeba ??


czesc
ja wlasnie w srode rodzilam przez cc i w piatek juz bylam w domciu z moim Szkrabem:-D
Co musisz wziac?
Dowod osobisty, dyskietke z NZOZ, karte ciazy, ostatnie wyniki - w tym grupe krwi - to na wstepie - potem recznik, kosmetyki dla siebie, majty (dobrze sprawdzaja sie te jednorazowe) i koszule do lezenia, jakas wode do picia i wsio:) podklady poporodowe leza w lazience, koszule do porodu dostajesz (maz tez), Malenstwo oni ubieraja i kapia.
Ja jestem bardzo zadowolna - drugi porod tylko tam!
Fachowa opieka, super lekarze i profesjonalizm - szybko, sprawnie, milo i przyjemnie.
pozdrawiam
 
Witajcie :)

Wydaje mi się, że to co madapi napisała daje sporo do myślenia. Koniecznie obejrzyjcie PORODOWY BIZNES ( posyłam Wam 3 części ) jeżeli będziecie miały ochotę na nastepne, wyślę.

[video=youtube;bFH9RFd306U]http://www.youtube.com/watch?v=bFH9RFd306U&feature=related[/video]



[video=youtube;kJMLN99fNq0]http://www.youtube.com/watch?v=kJMLN99fNq0&feature=related[/video]

[video=youtube;RiIzluE4tSQ]http://www.youtube.com/watch?v=RiIzluE4tSQ&feature=related[/video]

[video=youtube;uMQ1M7FcgKU]http://www.youtube.com/watch?v=uMQ1M7FcgKU&feature=related[/video]
 
hej dziewuszki!mam pytanie ważne ale z innej beczki,potrzebuje porad odnosnie lekarzy chirurgów naczyniowych w bielsku,mam problem z żylakami i pajeczakami na nogach:-(i chce sie jak najszybciej ich pozbyc,mozliwie jak najtaniej,prosze o prady.z góry dzieki
 
reklama
W przeciwieństwie do większości piszących tutaj, mam bardzo złe doświadczenie z Esculapem. Może tym, które są rozczarowane, nawet nie chce się pisać i wypowiadać na ten temat. Rodząc w Esculapie liczyłam nie tylko na komfort, ale również profesjonalny i dostępny ZAWSZE personel. Urodziłam wieczorem w sobotę, niestety dziecko miało problemy z oddychaniem więc zostalo umieszczone w inkubatorze, ale niestety pani neonatolog go nie zbadała, bo jej nie było w klinice, tylko pod telefonem. Niestety nie mogła stwierdzić więc u mojego dziecka wrodzonego zapalenia płuc W nocy niestety nie ma neonatologa, a przez kilka godzin nie ma też ginekologa, wszyscy pod telefonem... Jak się okazało dziecko musiało zostać przewiezione do szpitala, tylko decyzja o tym została podjęta dopiero w dniu następnym. O mały włos a mojego szkrabka nie było by ze mną, reanimacja, długi pobyt wszpitalu, masakra... NIKOMU WIĘC NIE POLECAM TEJ KLINIKI!:no:
 
Do góry