reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
LILITH - jak na Judytkę patrzę - ona się z dnia na dzień zmienia, co zdjęcia to śliczniejsza :happy::happy::happy::happy::happy:

A jak ładnie sobie radzi - kiedy mój maluch taki będzie juz duży?? - ale cóż nie dawno jej nie było a już ma 2 tygodnie ...
 
Czesc dziewczynki!

Ale dawno tu nie zagladalam, a wszystko przez zmiane forum, bo nie bylo watkow, na ktorych sie udzielalam i jakos mi z glowy wylecial nasz watek bielski! Ogromnie Was przepraszam, ze zapomnialam o Was :-)

Jutro postaram sie nadrobic co stracilam, bo teraz musze isc, bo mala cos sie rozbudza.
Widzialam tylko zdjecia Judytki - ale jest cudna! Slicznosci! I jak strasznie wyrosla! Niesamowite!

Przesylam buziaki!!!
 
LILITH, Judytka jest boska. Ani się nie obejrzysz a będzie chodzić. :tak:

Ale wstrętna pogoda, miałam nadzieję, że zima nie nadejdzie tak szybko. Teraz nie wychodzimy na spacerki bo Adaś ma katarek i nie chcę aby się mu coś więcej przyplątało. Do tego kolki - nie mogę słuchać jak płacze. Wczoraj płakał przez 4 godziny. To jest okropne:wściekła/y: Mam problem z karmieniem - zapaleie mi się przyplątało. Chyba udziela mi się zimowa depresja. :sick:

A to zdjęcia Adasia po ukończeniu 1 miesiąca.
 
img052wlozeczkuoh5.jpg

img021wampirek2ky9.jpg

img032nahustawcehx5.jpg
img045wchodzikupo2.jpg

img024wampireknn7.jpg
 
reklama
Madzia_pl - mam to samo zapalenie piersi to nic miłego
A bierzesz jakieś leki ? ja bioerę Augmentin - cieszę się mogę przy nim karmić - jest lepiej ale....boli

Niestety antybiotyk powoduje mniejszą ilośc pokarmu i musze dokarmać

A to nasza Alunia
 
Do góry