reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta-HCG

reklama
Popatrz na posty @olcia1718 w tym wątku z 31.10, ale tak jak Ci pisałam
w innym wątku - każde laboratorium ma swoje normy i u Ciebie te widełki są trochę inne. Możesz też zapytać w laboratorium, czy te tygodnie są podane od ostatniej miesiączki czy od zapłodnienia. Najwiecej jednak powie Ci lekarz z obrazu USG jeśli miałaś nieregularne cykle, bo normy bhcg są bardzo szerokie.
 
Według lekarza może to być 1/2. Na usg nic nie widać. Jeden uznał ze to torbiel, drugi torbiela wyklucza. Dzisiaj powtórzyłam betę, pierwsza miałam w zeszła środę. Według lekarza powinnam ja powtórzyć właśnie dzisiaj. Martwi mnie to
 
reklama
Według lekarza może to być 1/2. Na usg nic nie widać. Jeden uznał ze to torbiel, drugi torbiela wyklucza. Dzisiaj powtórzyłam betę, pierwsza miałam w zeszła środę. Według lekarza powinnam ja powtórzyć właśnie dzisiaj. Martwi mnie to
co 1/2 ? Ta beta wskazuje na 3^4 tydzien
Powtorz zobaczysz czy dobrze przyrasta,to najwazniesze.
Ale jak wspomnialam wyzej musisz miec taka beta jak napisalam żebyś cokolwiek zobaczyć.
 
Do góry