reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Brałam, podejrzewam że wymioty zaburzyły wchłanianie, mimo że wystąpiły dużo później niż te 3-4 godziny przez które tabletka powinna się wchłonąć
To raczej nie działa tak, że raz masz wymioty albo raz zapomnisz tabletki i od razu pojawia się owulacja i zachodzisz w ciążę. Jeśli tabletki bierze się przez jakiś czas to owulacji nie ma. Według mnie coś co zaburzało prawidłowe działanie tabletek musiało dziać się od dłuższego czasu.
 
To raczej nie działa tak, że raz masz wymioty albo raz zapomnisz tabletki i od razu pojawia się owulacja i zachodzisz w ciążę. Jeśli tabletki bierze się przez jakiś czas to owulacji nie ma. Według mnie coś co zaburzało prawidłowe działanie tabletek musiało dziać się od dłuższego czasu.
Możliwe, jednak nie wiem co innego mogło to być.
 
Ja pytałam dlatego, że poziom hcg wzrasta nie tylko w ciąży. A co Cię skłoniło do zrobienia testu?
Przede wszystkim ból brzucha, jak na okres tylko że mocniejszy
Plamienie lekko brązowe
No i też zaczęłam się bardzo męczyć i ciągle chce mi się spać
Zrobiłam 3 testy wszystkie wyszły pozytywne.
 
Przede wszystkim ból brzucha, jak na okres tylko że mocniejszy
Plamienie lekko brązowe
No i też zaczęłam się bardzo męczyć i ciągle chce mi się spać
Zrobiłam 3 testy wszystkie wyszły pozytywne.
No to czekaj na wizytę i daj znać co Ci lekarz powie.
 
reklama
Do góry