reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - wzrost, spadek o wzrost...

reklama
A ja słyszałam, że nie bada się powyżej 1000, bo wtedy już decydujący jest obraz USG.
Ale lekarz na pewno miał swoje powody.
Ciekawa teoria, skoro przy becie 1000 widoczny jest dopiero pecherzyk ciazowy.
Beta spada, owszem, ale na duzo pozniejszym etapie, w 6 tygodniu wartosc powinna rosnac co najmniej o 66% co 48h.
Tak czy tak zycze autorce jak najlepiej, ale sytuacja nie wyglada dobrze.
 
A ja słyszałam, że nie bada się powyżej 1000, bo wtedy już decydujący jest obraz USG.
Ale lekarz na pewno miał swoje powody.
1000/1500 widać dopiero pęcherzyk. Serduszko na poziomie 10 tysięcy. Zależy duzo od lekarza. Mi kazał sprawdzić raz bete, przyrost robilam dla siebie i mialam wdrożone leki. I wszystko opierało się na wizycie u lekarza.
 
o której wizyta ?

Już po.
Lekarz mówił, że z tą betą, to wcale nie jest źle, dobrze że urosła tyle, a nie np 200 jednostek tylko 🤷🏼‍♀️
Wszystko urosło od ostatniej wizyty, ale jeśli w poniedziałek nie uda się zobaczyć zarodka, to koniec. A szansa jest, bo coś tam się rysowało obok żółtkowego, ale nie mógł tego nazwać zarodkiem i nie tak to powinno wyglądać. Musi być do rze widoczne i koniec.
Także czekam 🥴🤷🏼‍♀️
 
Już po.
Lekarz mówił, że z tą betą, to wcale nie jest źle, dobrze że urosła tyle, a nie np 200 jednostek tylko 🤷🏼‍♀️
Wszystko urosło od ostatniej wizyty, ale jeśli w poniedziałek nie uda się zobaczyć zarodka, to koniec. A szansa jest, bo coś tam się rysowało obok żółtkowego, ale nie mógł tego nazwać zarodkiem i nie tak to powinno wyglądać. Musi być do rze widoczne i koniec.
Także czekam 🥴🤷🏼‍♀️
A dobry miał sprzęt?
 
reklama
Do góry