reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg test

Ale Twoja beta nie jest niska. Trzy dni przed terminem @? :)

Powtórzę - ja dzień przed terminem @ miałam 26. Dzisiaj zaczynam 16 tydzień :)
Dzikuje Ci kochana za słowa pocieszenia. Jutro idę powtórzyć zobaczymy co będzie. Czekanie mnie wykancza. W poprzedniej ciąży rosła idealnie i w 6 tyg. Wynosiła 79tys. A potem przestała i okazało się, że ciąża się nie rozwija. Dlatego tak teraz fiksuje
 
reklama
Dzikuje Ci kochana za słowa pocieszenia. Jutro idę powtórzyć zobaczymy co będzie. Czekanie mnie wykancza. W poprzedniej ciąży rosła idealnie i w 6 tyg. Wynosiła 79tys. A potem przestała i okazało się, że ciąża się nie rozwija. Dlatego tak teraz fiksuje
Kochana... Ja też poroniłam pierwszą ciąże. Sprawdzałam przyrosty i się stresowałam.

Zaszlam po pierwszej miesiączce po poronieniu i stwierdziłam, że na nic nie mam wpływu. Zrobiłam betę tylko raz dla potwierdzenia ciąży, a teraz żyję od USG do USG. :)

Mi też nie było łatwo wyzulować. Dzisiaj zaczęłam 16 tydzień i nie mogę się doczekać wizyty we wtorek. Ale staram się mieć czystą głowę. Nie nakręcać się w żadną stronę. Czasem pogadam do brzucha ;)

Zastanów się co Ci da robienie kolejnych pomiarów bety. Na nic nie masz wpływu. Głowa do góry i pogłaskać brzuszek z czułością :)
 
Beta po 48h wzrosła do 94,6. Już nie będę sprawdzac. Cieszę się, że udało się za pierwszym razem i mam nadzieję, że córeczka doczeka się rodzeństwa
 
Oczywiście byłam na Becie jeszcze raz dzisiaj. Dzień po spodziewanej miesiączce i teraz dopiero zaczęłam się martwić. Ostatnia beta z piątku wynosiła 94,6, a dzisiaj (3dni później) skoczyła do 591,5 boję się, że to ciąża zasniadowa
 
Oczywiście byłam na Becie jeszcze raz dzisiaj. Dzień po spodziewanej miesiączce i teraz dopiero zaczęłam się martwić. Ostatnia beta z piątku wynosiła 94,6, a dzisiaj (3dni później) skoczyła do 591,5 boję się, że to ciąża zasniadowa
Według kalkulatora jest wszystko w normie :) nic tylko się cieszyć :)
z.jpg
 
Oczywiście byłam na Becie jeszcze raz dzisiaj. Dzień po spodziewanej miesiączce i teraz dopiero zaczęłam się martwić. Ostatnia beta z piątku wynosiła 94,6, a dzisiaj (3dni później) skoczyła do 591,5 boję się, że to ciąża zasniadowa
Radzę zapomnieć o istnieniu bety i zacząć się cieszyć.
Wynik jest prawidłowy ;)
 
reklama
Do góry