reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg po transferze

kasieeenkaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2021
Postów
37
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
 
reklama
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
Według mnie przyrosty są zdecydowanie za małe i niestety nie doszło do zagnieżdżenia. :( Prawdopodobnie będzie to biochem niestety. Ale mocno trzymam kciuki...
Pisałaś tu https://www.babyboom.pl/forum/temat/kto-po-in-vitro.26936 ?
 
Do góry